دبیرکل فدراسیون فوتبال در جمع دبیران هیئت‌های فوتبال گفت که بازوی اجرایی و محور اصلی فعالیت‌ها در فوتبال کشور، دبیران هیئت‌های فوتبال هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت در مراسم نخستین همایش دبیران هیئت‌های فوتبال گفت: اولین همایش دبیران هیئت‌های فوتبال را در ۶ ماهه دوم در حالی برگزار می‌کنیم که معتقدیم هیئت‌ها با برنامه ریزی و هدف گذاری در مسیر رشد و توسعه فوتبال گام بر می‌دارند و در بخش اجرا، اداره، پاسخگویی و نظارت، پیگیری و اقدام هیئت‌های فوتبال بازوی اجرایی ما در استانها محسوب می‌شوند.

وی ادامه داد: صمیمانه از تلاش‌ها و پشتکاراتان در زمینه توسعه و رشد فوتبال قدردانی می‌کنم. اکنون که در جمع شما هستم از تلاش هیئت فوتبال استان خوزستان و موکب شهدای ورزشکار به دلیل همراهی و حضور در کرمانشاه تقدیر می‌کنم.

دبیر کل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از دیگر اهداف ما گسترش این رشته، ایجاد انگیزه، جذب مردم، بالا بردن سطح نظارت، توسعه و کشف استعدادها در فوتبال،ب حث سلامت بازیکنان، ارتقای ارزش‌های انسانی، فرهنگی، آموزشی، احترام به قوانین بین المللی فوتبال، تدوین آیین نامه‌ها به منظور کمک به برگزاری مسابقات، انجام مسابقات در رده‌های مختلف سنی با تقویم هیئت‌ها با فدراسیون، اجرای مقررات و آیین نامه‌های ابلاغ شده از طرف مجمع فدراسیون و برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی است.

ساکت در پایان گفت: رمز اصلی موفقیت جلب اعتماد است و با پشتکار، برنامه ریزی و هدف گذاری می‌توانیم در هر زمینه‌ای موفق باشیم. هیئت‌های فوتبال فدراسیون محلی هستند که مسئولیت و ماموریت‌های منطقه‌ای را در قالبی که مطرح شد، انجام می‌دهند.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.