سرمربی تیم ملی فوتسال ایران می‌گوید قراردادش با این تیم ۴ ساله است.

سیدمحمد ناظم الشریعه در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره مدت قراردادش با فدراسیون فوتبال گفت: خود آقای تاج هم چندی پیش در مصاحبه ای اعلام کرد که قرارداد بنده ۴ ساله است. بنابراین نیازی به توضیح بیشتر در این خصوص نیست.

وی با اشاره با انتخاب علی اصغر حسن زاده و توحید لطفی به عنوان نامزدهای بهترین بازیکن فوتسال آسیا در سال ۲۰۱۷، اظهار کرد: افتخاری بالاتر در فدراسیون فوتبال نیست که هر ساله از این فدراسیون به واسطه افتخارات فوتسال تقدیر می شود. آسیا به قدرت فوتسال ایران ایمان آورده است و ما هر ساله در این رشته، برای کسب عنوان بهترین بازیکن، نماینده داریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: امسال توحید لطفی هم نامزد بهترین بازیکن شده است که این موضوع توجه بیشتر اذهان عمومی به فوتسال را می طلبد و مسئولیت فدراسیون فوتبال را سنگین تر می‌کند. باید قدر این جایگاه ها را بدانیم. من به لطفی و حسن زاده تبریک می گویم. این مهم است که آنها دیده شده اند و کارشان با ارزش است. مطمئن باشید سایر بازیکنان ایران هم می توانند جای آنها باشند.

ناظم الشریعه یادآور شد: توحید لطفی کاپیتان تیم امید ایران بود ولی در لیگ زیاد بازی نمی کرد. البته تیمشان در کورس قهرمانی است و شاید شرایط برای بازی کردنش سخت باشد. با این حال بازیکنان جوان برای اینکه به تیم ملی دعوت شوند، نیاز دارند که در لیگ بازی کنند. باید تیم ها به بازیکنان جوان فرصت بیشتری بدهند. بعضی ها مدام از لزوم بازیکنان جوان به تیم ملی صحبت می کنند در حالی که این بازیکنان ابتدا باید در فشار لیگ خودشان را نشان بدهند و ثابت کنند.

وی در خصوص اینکه چرا سازمان لیگ فوتسال همانند طرح چند سال پیش سازمان لیگ فوتبال باشگاه ها را مجبور به استفاده از بازیکنان جوان نمی کند؟ گفت: این فکر خوبی است که باید در فوتسال هم عملیاتی شود. الان بر اساس قوانین، باشگاه های لیگ برتری که در رده امید هم تیمداری کنند، می توانند چند بازیکن بیشتر در لیست بزرگسالان خود قرار بدهند. به نظرم شرایط می تواند بهتر از این هم باشد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در پایان درباره تورنمنت چهارجانبه و میزان شناختش از تیم هایی مثل قزاقستان گفت: قزاقستان را می شناسم چرا که با سرمربی این تیم در ارتباط هستم. فیلم مسابقات این تیم را هم دیده ام. قزاقستان تیمی است که بازی پنج نفره (پاور پلی) را با دروازه بانش انجام می دهد. سال گذشته هم در تورنمنت تایلند با قزاقستان بازی کردیم و از این تیم شناخت کافی داریم.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.