سرمربی تیم مس سونگون گفت: دوست داشتم دبیری در لیگ ماندگار شود چون تیم دبیری یک تیم با ریشه و پرسابقه است و وجود این تیم در لیگ برتر به فوتسال ایران می‌توانست کمک کند.

حمید بی‌غم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با آخرین وضعیت تیم فوتسال مس سونگون گفت: ما ۷۰ - ۸۰ درصد آماده هستیم برای بازی و شروع لیگ و خدا را شکر فعلاً هیچ مصدوم و یا محرومی نداریم و تقریباً به هدف خود در تمرینات رسیدیم. تیم ما فقط مشکل بازی تدارکاتی داشت که آنهم با شروع لیگ جدید جبران می‌شود.

وی همچنین در مورد بازی این هفته خود در مقابل تأسیسات دریایی بیان داشت: تیم تأسیسات یک تیم خوب و پرمهره است و با توجه به شروع لیگ تیم‌ها هنوز جا نیفتاده‌اند و هر کسی از فرصت‌‌ها استفاده کند قطعاً می‌تواند برنده باشد. ما در این بازی میزبان هستیم و تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم که پیروز از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم مس سونگون در مورد نبود دبیری تبریز در لیگ برتر گفت: من دوست داشتم دبیری در لیگ ماندگار شود چون تیم دبیری یک تیم با ریشه و پرسابقه است و وجود این تیم در لیگ برتر به فوتسال ایران می‌توانست کمک کند.

بی‌غم در آخر همچنین در مورد شروع لیگ برتر و فشردگی این مسابقات گفت: از نظر من این کار خوبی بود که سازمان لیگ زیر بار این موضوع نرفت که بازی‌ها را به تعویق بیاندازد. البته امسال کار کمی سخت است برای تیم‌ها ولی به مرور زمان خیلی می‌تواند به ما کمک کند و این موضوع باعث می‌شود که باشگاه‌ها و تیم‌ها همیشه آماده باشند.

این خبر حدود ۳ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.