سه‌شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ (25 Apr 2017)، ساعت ۱:۲۷ (به وقت ایران)
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: ما به بردهای ۳ گله استقلال عادت کرده‌ایم و من از اینکه گل سوم را نزدیم ناراحت هستم.

حسن زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص پیروزی استقلال دراصفهان مقابل ذوب آهن اظهار داشت: حقیقتا ناراحت هستم!(باخنده).

وی در پاسخ به این سوال که چرا ناراحت است گفت: چون ما یک گل کم زدیم و عادت کرده‌ایم که حریفان را به سه گل ببریم! به نظرم بازی خیلی خوبی تیم ارائه کرد و به خوبی در نیمه دوم بازی مدیریت شد و با یک حربه بسیار خوب حریف را در خانه‌اش شکست دادیم،‌البته این فاصله کم بازی‌ها باعث می‌شود که تیم‌های نماینده ایران در لیگ برتر دچار مشکل شود.

زمانی افزود: استقلال ظرف ۱۰ روز سه بازی سنگین انجام داده و سازمان لیگ حداقل می‌تواند یک بازی را به نمایندگان ایران در آسیا ارفاق کند تا فشار به آنها وارد نشود. می‌شود یک بازی عقب افتاده را بعدا هم برگزار کرد ولی به نظرم سازمان لیگ یک مقدار با باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا همکاری نکرد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص اینکه چرا جلسه هیات مدیره این باشگاه لغو شد گفت: اعضای هیات مدیره در حال رایزنی برای سفر تیم به امارات بودند و به همین علت جلسه را به زمان دیگری موکول کرده است.

زمانی در خصوص اینکه آیا مشکل ممنوع‌الخروجی برخی از بازیکنان حل شد گفت: طی هماهنگی‌هایی که صورت گرفت مشکل ممنوع‌الخروجی بازیکنان حل شد و آنها می‌توانند تیم را همراهی کنند.

وی درخصوص اینکه چرا شرکت توسعه و تجهیز دو میلیارد از حساب استقلال برداشت و سپس آن را بازگرداند گفت: ظاهرا آنها مطالباتی را از بابت اجاره زمین ورزشگاه ‌آزادی از باشگاه داشتند که بعد از پیگیری‌های صورت گرفته با مدبر این مبلغ به حساب باشگاه استقلال برگشت داده شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )
تازه‌ترین خبرها
 
داغ‌ترین خبرهای روز
 
داغ‌ترین خبرهای هفته