مجید وارث؛ صدای نوستالژیک فوتبال

Disclaimer: This content is provided and hosted from a 3rd party server (YouTube.com). Footballitarin is not responsible for the content, its quality, and its accuracy. (DMCA Compliance)
وارث یکی از گزارشگران اصلی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ تهران بوده‌است. پس از انقلاب نیز رویدادهای مهم دیگری از جمله بازی‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا در سال ۱۹۸۰، مسابقات کشتی قهرمانی جهان اسکوپیه در سال ۱۹۸۱، جام جهانی فوتبال ۱۹۸۲ اسپانیا و بازی‌های آسیایی ۱۹۸۲ دهلی نو را گزارش کرده‌است. آخرین رویداد بین‌المللی که وی پیش از مهاجرت به استرالیا گزارش کرد، فوتبال جام ملت‌های آسیا ۱۹۸۴ سنگاپور بود. وی پس از مهاجرت در واپسین همکاری خود با صدا و سیما، گزارش زنده رادیویی مسابقه استرالیا - ایران و برخی از مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک سیدنی را انجام داد.

پس از انقلاب به ابتکار مجید وارث، برنامه ورزشی ورزش و مردم در شبکه یک پایه‌گذاری شد. این برنامه تا سال ۱۳۶۳ با اجرای مجید وارث ادامه یافت، اما پس از آن به دلیل نگاه انتقادی وارث به مدیریت ورزش وی از اجرای این برنامه منع شد و جای خود را به بهرام شفیع داد. به عقیده بسیاری از علاقه‌مندان ورزش در آن دوران، بهترین دوران برنامه ورزش و مردم در سال‌های مجری گری وارث رقم خورد.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )