لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
ورزشگاه اورتون نونوار خواهد شد. در حالی که مجموع سن ورزشگاه‌های اصلی تهران "آزادی، شیرودی و تختی" چند دهه از قدمت باشگاه اورتون هم بیشتر است. آزادی از نگاه فیفا استاندارد نیست و تماشاگران در بازیهای رسمی نباید در طبقه دومش حضور داشته باشند. درباره شیرودی یا امجدیه که موزه تاریخ معاصر ورزش ایران است، بحث تخریب و احداث مجتمع تجاری مطرح شده است.
این لینک حدود ۶ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال ایران برای گزینش ریاست جدید این نهاد از رویدادهای حساس فوتبال ایران در بهار است. ۷ نامزد مطرح چه قابلیت‌هایی دارند و پیامد نبود رئیس فعلی چه خواهد بود؟ گفت‌وگویی در این باره با مجید جلالی.
این لینک حدود ۶ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
میشائیل سیگفرید مهاجم تیم اف‌سی‌تون با هت‌تریک خود در چارچوب هفته دوم سوپرلیگ سوئیس دومین شکست فصل یاران داوری را رقم زد. گراس‌هاپر در حالی در خانه میزبان اف‌سی‌تون بود که در هفته اول در دربی زوریخ مغلوب شده بود. در این دیدار مهاجم سوئیسی مهمان در دقایق ۹ و ۱۹ دروازه دانیال داوری را باز کرد اما گراس‌هاپر با گل‌های دقایق ۲۰ و ۳۲ خود کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم گراس‌هاپر با اخراج کهربا ۱۰ نفره شد تا سیگفرید در دقیقه ۷۵ برای سومین بار دروازه دانیال را باز کند اما ۱۰ دقیقه بعد مهاجم گراس‌هاپر هم فرصت هت‌تریک از روی نقطه پنالتی را داشت که این ضربه پنالتی را هدر داد تا دومین باخت یاران داوری رقم خورده و گراس‌هاپر بدون امتیاز در قعر جدول رقابت‌ها قرار بگیرد.
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
دو تیم پورتو و بارسلونا برای خداحافظی دکو به مصاف همدیگر میروند.دکو در مورد خداحافظی اش گفت:«خوشحالم که با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی میکنم. من هر چه در فوتبال دارم را مدیون این تیم هستم.» در این بازی خوزه مورینیو به عنوان مربی و مسی و رونالدینیو حضور دارند. نام بقیه ستاره های حاضر د راین بازی هنوز مشخص نشده است
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
شنیده ها حاکی از آن است که مجتبی جباری همان فوتبالیست مطرح فوتبال ایران است که گویا دوستی نزدیک او با عبدالرضا کاهانی باعث شده تا وی پایش به دنیای سینما باز شود. آی اسپورت - پنجشنبه شب گذشته فیلم «وقت داریم حالا» ساخته ی عبدالرضا کاهانی برای اولین بار در جشنواره کارلوویواری اکران شد. این فیلم که در سال گذشته در کشور فرانسه ساخته شد بود هفتمین فیلم بلند کاهانی است و داستان زندگی جوانی به نام عماد است. در وب سایت جشنواره این فیلم را محصول کشور فرانسه معرفی کرده اند اما رضا کاهانی در گفتگو با خبرنگاران حاضر در جشنواره اعلام کرده که این فیلم محصول مشترک ایران و فرانسه است و مجتبی جباری سرمایه گذار ایرانی این اثر است. شنیده ها حاکی از آن است که مجتبی جباری همان فوتبالیست مطرح فوتبال ایران است که گویا دوستی نزدیک او با عبدالرضا کاهانی باعث شده تا وی پایش به دنیای سینما باز شود. پیش از این نیز انتشار عکس های پشت صحنه آخرین فیلم کاهانی -استراحت مطلق- و حضور مجتبی جباری سر صحنه این فیلم مورد توجه اهالی ورزش و سینما قرار گرفته بود.
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
اینجا خیلی ایرانی كم است و فارسی زیاد تمرین نمی كنم.ما الان با تیم در اردو هستیم و روزی دو بار تمرین می كنیم.من ۳ ساعت بیشتر نخوابیدم كه الان با شما حرف می زنم و از تماس شما ممنون هستم. فوتبال ایران- عادل فردوسی پور در برنامه سه شنبه شب بیست چهارده برای دقایقی خیلی ها سورپرایز كرد و با افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس گفت و گوی تصویری داشت. به گزارش فوتبال ایران،قطبی كه در ساعت ۴ بامداد به وقت ژاپن با عادل صحبت می كرد،در حالی كه چهره ای خواب آلود داشت خطاب به عادل گفت:« خوشحالم كه صدای شما را می شنوم، صدای هیجان زاده شما را!» عادل هم خطاب به قطبی گفت:«اگر در ایران بودید به جای هیجان زاده می گفتید هیجان زده!»قطبی هم كه خنده اس گرفته بود اینطور جواب داد:« اینجا خیلی ایرانی كم است و فارسی زیاد تمرین نمی كنم.ما الان با تیم در اردو هستیم و روزی دو بار تمرین می كنیم.من ۳ ساعت بیشتر نخوابیدم كه الان با شما حرف می زنم و از تماس شما ممنون هستم.» فردوسی پور در ادامه از قطبی در خصوص عملكرد ژاپن در جام جهانی سوال كرد كه قطبی گفت:«انتظارها از ژاپن زیاد بود و مردم احساس كردند این بهترین تیم تاریخ است.حتی نزدیك به ۳۰ درصد مردم بازی اول را نگاه كردند.مردم هم نگران آینده تیم ملی ژاپن هستند.الان ژاپن ۱۲ بازیكن در اروپا دارد كه خیلی از انها نیمكت نشین یا سكو نشین بودند و در فرم خوب به برزیل نرفتند.كاگاوا و هوندا در فرم خوبی نبودند و این در تیم ملی ژاپن اثر منفی گذاشت.» فردوسی پور و جاودانی در مورد تیم ملی خیلی كوتاه با قطبی حرف زدند كه ا هم در مورد عملكرد تیم ملی گفت:«من خیلی خوشحال هستم از نتایج خوب تیم ملی ایران، خصوصا بازی با آرژانتین.»
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
عضو نزدیک به جبه پایداری گفت: بنده مخالف تمدید قرداد اقای کی روش هستم. حمید رسایی نماینده تهران در مجلس و عضو فراکسیون اصل ۹۰مجلس که قرار بود با شروع جام جهانی ۲۰۱۴به برزیل سفر کند اما در اخرین لحظه ان را لغو کرد به سایت «کاپ» اعلام کرد مخالف تمدید قرارداد کارلوس کرش است. رسایی یادآور شد :«بنده به شخصه موافق تمدید قرار داد کرش با فدراسیون و تیم ملی نیستم زیر اعتقاد دارم استفاده از مربی خارجی تبعات منفی دارد.» رسایی در مصاحبه با کاپ گفت:«این نظر شخصی من است نظر مجلس نیست و با تشکر از آقای کرش به خاطر زحماتی که برای تیم ایران کشیده است ولی تمدید قرداد ایشان به نظر بنده درست نیست . معتقدم که اقای کی رش توقعاتی و مطالباتی که می خواهد برای ورزش به صرفه نیست.» رسایی که سفرش به برزیل را با فشار افکار عمومی لغو کرد گفت: «همان طور که ما در بخشهای دیگر ثابت کردیم که ما می توانیم و با شعار ما می توانیم در حوزه اقتصاد و در حوزه دانش هسته ای وحوزه های دیگر توانستیم ورود کنیم . در حوزه ورزش مربیان خودمان دست کمی از خارجی ها ندارند اگر خود را باور کنند.» وی افزود: «استفاده از مربی خارجی تبعاتی دارد که در ظاهر شاید خیلی به آنها توجه نشود. ما در این پرونده های که داریم رسیدگی می کنیم شکایاتی را داشتیم که مربی های خارجی گاها خیلی به شان ایرانی و عزت ایرانی توجهی ندارد و برخی از نکات شاید در جام جهانی مطرح شود.» عضو نزدیک به جبه پایداری گفت: « بنده مخالف تمدید قرداد اقای کرش هستم و این نتایج را بیش از آن که حاصل یک مربی بدانم حاصل خود باوری بازیکنان خودمان می دانم که اگر این خود باوری حفظ شود و به آن اهمیت داده شود نتایج بهتری خواهیم گرفت .»
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
سایت معتبر یورو اسپرت از جواد نکونام به عنوان یکی از ستاره های جام جهانی نام برد. به گزارش سرویس ورزشی فرارو، در شرایطی که نزدیک به ۶ روز دیگر تا شروع رقابت های جام جهانی مانده است سایت «یورواسپرت» در گزارشی، از جواد نکونام به عنوان یکی از ۵۰ ستاره حاضر در جام جهانی نام برد. در این گزارش که تحت عنوان «۵۰ ستاره ای که در جام جهانی می درخشند» روی خروجی سایت قرار گرفته از جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی کشورمان به عنوان « امید ایرانی ها» نام برده شده است. در مطلبی که درباره نکونام نوشته شده این طور آمده است:« جواد نکونام، هافبک و کاپیتان تیم ملی ایران، متخصص زدن ضربات ایستگاهی و پنالتی در تیم ایران است. نکونام یکی از امیدهای اصلی ایران در جام جهانی است و مسئولیت زیادی را به دوش می کشد. بازیکن سابق تیم اوساسونا با ۳۳ سال و ۱۱۷ بازی ملی (۲۹ گل زده) تجربه و تکنیکش را در خدمت "تیم ملی" می گذارد».
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
محمدرضا گلزار با بیان اینکه شانس صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله دوم رقابت‌های جام جهانی زیاد است‌، گفت: آرزو می‌کنم، علی کریمی و همچنین مهدی رحمتی به تیم ملی فوتبال دعوت شوند.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
این روزها حرف و حدیث‌ بسیار زیادی در مورد تعداد بازیکنان استقلال در تیم‌ملی به گوش می‌رسد. ۸ آبی‌پوش در فهرست ۵۰ نفره تیم‌ملی این روزها حرف و حدیث‌ بسیار زیادی در مورد تعداد بازیکنان استقلال در تیم‌ملی به گوش می‌رسد. از یک طرف گفته می‌شود که این تیم به علت اینکه در کورس قهرمانی لیگ برتر قرار دارد باید نفرات بیشتری از آن مورد توجه کی‌روش قرار می‌گرفت و از سوی دیگر حرف و حدیث بسیاری در این مورد سر زبان‌ها افتاده که قلعه‌نوعی و کی‌روش توافق کرده‌اند که فقط ۴ آبی‌پوش به تیم‌ملی دعوت شوند و استقلال برای رقابت‌های آسیا با نفرات بیشتری به آماده‌سازی خود بپردازد. اما حالا از یک مسئول استقلال شنیدیم که ۴ ملی‌پوش تعداد واقعی نفرات مورد نظر کی‌روش نیست و در اردوهای دیگر که آبی‌پوشان در رقابت‌های آسیایی حضور ندارند قطعا نفرات دیگری هم به جمع ملی‌پوشان استقلال اضافه خواهند شد. رحمتی سورپرایز می‌شود با وجود اینکه برخی از رسانه‌ها معتقدند که رحمتی باید از همین حالا قید حضور در جام جهانی را بزند اما یکی از مسئولان باشگاه به نکته جالبی اشاره کرد. وی با پیش کشیدن بحث مربوط به جلسه کی‌روش و قلعه‌نوعی معتقد است که در این نشست یکی از بحث‌های مطرح شده در مورد رحمتی بوده است و سرمربی تیم‌ ملی در راستای توافقات قبلی، اعلام کرده که رحمتی را به جام جهانی می برد و نام او را در فهرست ۵۰ نفره تیم‌ملی که به فیفا ارسال شده گنجانده است. این مقام مسئول در باشگاه استقلال مدعی شد که قلعه‌نوعی هم در این خصوص چیزی به درواز‌ه‌بان تیمش نگفته تا رحمتی پس از دعوت شدن به تیم‌ملی حسابی سورپرایز شود. ۷ آبی‌پوش دیگر مدنظر کی‌روش اما گفته می‌شود سوای مهدی رحمتی که قرار است به همراه علی کریمی نفرات ویژه فهرست بعدی تیم‌ملی باشند، ۷ آبی‌پوش دیگر هم مدنظر سرمربی تیم‌ملی قرار گرفته‌اند و نام آنها در فهرست ۵۰ نفره تیم‌ملی قرار گرفته است. در این خصوص با خبر شدیم به علاوه صادقی، حیدری، بیگ‌زاده و تیموریان که حالا ملی‌پوش هستند، قاضی، عمران‌زاده و مبعلی نیز مورد توجه کی‌روش قرار دارند و عملکرد آنها به طور دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر در بازی های آینده استقلال بتوانند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند شانس بالایی برای حضور در جام جهانی دارند. هر چند بعید به نظر می رسد که تمام این بازیکنان در فهرست نهایی کی‌روش جا داشته باشند. ولی حالا این امیدواری برای آنها بوجود آمده که اگر خوب باشند و بتوانند در موفقیت استقلال تاثیرگذار باشند مسافر جام جهانی خواهند شد. اردوی اردیبهشت آخرین شانس آبی‌پوشان از سوی دیگر با خبر شدیم تعداد ملی‌پوشان استقلال فعلا همین ۴ نفر باقی می‌ماند و کی‌روش در اردوی بعدی تیم‌ملی که در فروردین ماه برگزار می‌شود نیز همین نفرات را به تیم‌ملی دعوت کند شنیده ‌های ما حاکی از آن است که اردوی اواسط اردیبهشت ماه زمانی است که تعداد ملی پوشان استقلال افزایش می‌یابد. در این زمان بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسیده و اگر کی‌روش بخواهد نفرات بیشتری از استقلال دعوت کند برنامه‌های این تیم بر هم نمی‌خورد.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
آیا رحمتی به تیم ملّی باز خواهد گشت؟
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
خلاصه ندارد
این لینک حدود ۹ سال پیش توسط yoolizang فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟