لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
بعد از حملات بی‌ سابقه علیه قلعه نوعی دو سایتی که همیشه حمایت صد در صدی از عادل میکردند و بنا بر اعتراف خودشان با امیر زاویه! دارند یک نظر سنجی به طور خودجوش قرار دادند که در هر دو مورد به سرعت آنرا بر داشتند چون نتیجه نظر‌ها باب میل نبود، در امار هر چه جامه آماری بزرگتر باشد نظرها معتبر تر هستند اما دوستان ترس داشتند که ادامه دهند، حتی در کامنتها یک کامنت ۲۱ به ۱۵ مسبت منفی‌ داشت اما بعد از ۱۰ دقیقه این آمار به ۲۱ به ۱۴۹! تغییر میکرد! همچنین کامنتهای طولانی‌ چه مخالف چه موافق لایک و دیس لایک نمیگیرند! اینها نشان میدهد چقدر به رای مردم که سنگ آنرا به سینه میزنند پایبندند. البته تقلب در رای در این نظام بی‌ سابق هم نیست!
قانون‌آنلاین-در ۴ سال گذشته در ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور میلیاردها تومان از پول مردم که باید در جهت رفاه و آسایش آنان در حوزه ی تخصصی حمل و نقل مصرف می شد در موضوعات دیگر خرج شده است .یکی از شرکت های طرف همکار با ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور می گوید که روز ی به واسطه ارتباطم با یک تیم مقابل پرسپولیس قرار شد که اگر ما نباختیم ضمانت نامه چند میلیون تومانی ما در ستاد اجرایی شود که ما بردیم و ضمانت ما هم برای وصول به اجرا گذاشته شد.وی همچنان می گوید که چک های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومانی ما که برای پرسپولیس می دادیم نیز به امری طبیعی در مراودات ما با ستاد تبدیل شده بود .و این در حالی است که بعضی از مردم پول داده پس از اسقاط هنوز منتظر دریافت یک خوردو برای ادامه معیشت مناسب خود هستند بماند که شرکت صدرایی هم آمد و پول مردم را گرفت و خورد و رفت و آب از آب هم تکان نخورد. یک وارد کننده خودرو! که می بایست همان اول پولی نزد ستاد بابت اسقاط خودروهای فرسوده بپردازد پس از یک سال با لابی گری و مراودات میلیاردی ضمانت نامه خود را تمدید می نماید و در حال حاضر هم ۳ سال است که پولی که باید در اول کار می داد را هنوز به حساب دولت نریخته و با آن پول چه ها که نمی کنند.همچنین پیگیری خبرنگار ما نشان می دهد رسانه های ورزشی همسو با این مدیر نیز هم اکنون در تکاپوی شدید برای ایشان فعالیت می نمایند.
مزدک میرزایی بارها در مورد اتفاقات رخ داده بین مجتبی جباری و مدیران استقلال صحبت کرد و مسائلی نیز در خصوص سن بازیکنان این تیم، شایعات در مورد نظری، رقم قراردادها وبازی با دینامو کیف، مسخره کردن عابدینی، مشکل داشتن مجیدی با داور پیش از بازی، اشاره تلویحی به تبانی در حالیکه هیچ چیزی ثابت نشده و خوشحالی‌ زائد الوصف بعد از شنیدن سوت پایان بازی و شسکست استقلال از جمله این دلایل است، این گزارشگر قبلا هم از دربی ۳-۲ به عنوان بهترین خاطره اش یاد کرده بود
اکنون همه چیز برای قهرمانی استقلال در لیگ برتر و کسب ستاره ی سوم مهیاست ؛ از مدیریت حاج علی فتح الله زاده گرفته تا پرافتخارترین سرمربی تمام ادوار لیگ برتر به نام امیر قلعه نوعی ، پیشکسوتانی چون پورحیدری ها ، مظلومی ها ، جباری ها ، محبوب ترین بازیکن ۲۰۱۰ جهان و الکاپیتانوی آبی ها فرهاد مجیدی ، بازیکنان باغیرت کهکشانی و متعصب به پیراهن استقلال و هواداران پرشور در سراسر ایران زمین .
کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «تصمیم گرفته ام با پیراهن تراکتورسازی از فوتبال خداحافظی کنم.» به گزارش مدال نیوز،علی کریمی در مورد اظهارات علی دایی که گفته بود برخی خود را مالک پرسپولیس می دانند، گفت: «من برای پرسپولیس و هواداران میلیونی آن احترام زیادی قائل هستم اما عزت دست خداست و بزرگتر از علی دایی هم نمی توانند من را خراب کنند.» وی در مورد حضورش در تراکتورسازی گفت: «در این مدتی که به تیم تراکتورسازی آمده ام به این تیم و هواداران خونگرمش علاقمند شده ام و اکنون تصمیم گرفته ام که با پیراهن تراکتورسازی از فوتبال خداحافظی کنم. زیرا تراکتورسازی هم مثل پرسپولیس هواداران خونگرم و دوست داشتنی دارد.» کاپیتان سابق تیم ملی در مورد اینکه تصور می کند کارلوس کی روش او را به تیم ملی دعوت کند، گفت: «من همواره در خدمت تیم ملی هستم واگر کی روش صلاح بداند دوباره من را به تیم ملی دعوت کند با تمام وجود در اختیار تیم ملی خواهم بود.»
ماجدی: خطیبی اگر حرفی زده باشد باید پای حرفش بماند و ثابت کند وی افزود: به نظر من یکبار برای همیشه باید این موضوعات تمام شود تا کسی به خودش این اجازه را ندهد که حرف هایی بزند و آبروی طرف مقابل را ببرد و سپس زیر حرفش بزند. ماجدی در پایان خاطر نشان کرد: من از شکایت خودم صرف نظر نمی کنم و باید به دادگاه برویم تا بالاخره مشخص شود بنده یا خطیبی، کدام گناهکار هستیم؟
علی فتح الله زاده یک روز بعد از بیانیه توفانی باشگاه علیه مجتبی جباری آرامتر درباره او سخن می گوید و می گوید مجتبی برادر کوچکترش است. برادری که انتظار نداشته درد دل های برادر بزرگ را رسانه ای کند.
در حالی‌كه به پایان عمر دولت دهم چیز زیادی باقی نمانده و با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری شمارش معكوس برای پایان دولت دهم آغاز شده، گفته می شود برخی نزدیکان رئیس جمهور خواهان تغییر مدیرعامل پرسپولیس هستند. بعضی از افراد قدرتمند درون دولت به عباسی، وزیر ورزش توصیه اکید کرده اند که هر چه سریع تر رویانیان را از باشگاه پرسپولیس کنار بگذارد.
سالی که نکوست از بهارش پیداست :)) یکی هم خوردن!!
اگر بخواهیم کروش را بخاطر استفاده هوشمندانه از سیستم تیم قلعه نویی و بازیکنانی که ساخته و پرداخته این تاکتیک کرده بود و در نهایت منجر به یک برد حیاتی گردید را آنقدر بزرگش کنیم که انگار بهترین سرمربی جهان را در اختیار داشتیم و برای هیچ کسی دیگر به جز وی در این برد حیاتی و سرنوشت ساز سهمی قائل نشویم،به فوتبال ایران و مردم این کشور خیانت کرده ایم! برد تیم ملی در مقابل قطر را تماما مدیون امیر قلعه نویی و بازیکنان آماده ای که ساخته و تحویل تیم ملی داده بود،هستیم!اما بجای تشکر از وی،...! در مقام حمایت از تیم ملی و منافع فوتبال کشورمان میخواهند با شخص امیر قلعه نویی تسویه حساب کنند! لذا باید خطاب به این نا اهلان همان لقب اجنبی پرست را بدهیم! هر چند که این لقب برای یک دقیقه شان هم کفایت نمی کند! شماها لایق بدتر از این القاب هستید!
بعد از روی کار آوردن واعظ توسط این دولت و ویرانی استقلال اینبار هم دوباره با تامین نکردن حد اقل بودجه در این فصل حاجی را که عشقش استقلال است مجبور به استعفا کردند.
چه کسی نتوانسته است؟آنها که دو برابر هزینه کردند و جام نیاوردند؟آنها که بودجه معمول تیمهای دولتی را نتوانستند پرداخت کنند؟اصول وزیر این را می گوید:آنها که نمی توانند از پس تعهدات خود برآیند باید بروند. آنکه قهرمان شده و به یک چهارم نهایی آسیا رسیده ؟یا آنها که نتوانسته اند تعهد مالی خود به باشگاه استقلال را بپردازند؟یا شاید هم آنها که هزینه کردند و هزینه کردند و مردمی را پولدارتر کردند اما نتیجه نگرفتند؟اولین کسی که باید برود همانست که بودجه این تیم دولتی را پرداخت نکرده است جناب وزیر ! همان که دو سال است در پرداخت بودجه مشکل پیدا کرده است.
یم فوتبال استقلال با توجه به نتیجه ای که در امارات به دست آورده، با خاطری آسوده در دیدار برگشت به مصاف الشباب خواهد رفت. به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، تیم فوتبال استقلال در امارات موفق شد الشباب را در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۴ بر ۲ شکست دهد تا برای بازی برگشت در تهران با خاطری آسوده به مصاف حریف برود. میزبانی آبی پوشان تهرانی در این دیدار هم کمک زیادی به نماینده ایران خواهد کرد تا صعودش به جمع ۸ تیم برتر آسیا را مسجل کند اما کادر فنی استقلال نگران بازی برگشت خود مقابل الشباب هستند. شاهرخ بیانی آنالیزور استقلال معتقد است که الشباب ۴ بازیکن بسیار خطرناک و تاثیر گذار دارد و اگر لحظه ای از آنها غفلت کنیم، ممکن است دچار مشکل شویم ضمن اینکه استقلال در بازی های خانگی استرس بالایی دارد و باید تلاش کنیم تا این استرس را از تیم دور کنیم.
در روز اول هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه شب استقلال در خانه العین دست به کار بزرگی زده و با برتری یک بر صفر مقابل قهرمان لیگ امارات به عنوان صدرنشین راهی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها شد.
ˈمجید صالحˈ روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق پیش بینی ها، در ترکیب تیم ملی کشورمان در دیدار روز سه شنبه مقابل کویت، سه ملی پوش تیم استقلال شامل پژمان منتظری، خسرو حیدری و جواد نکونام ۹۰ دقیقه در میدان حضور داشتند و انرژی زیادی صرف کردند. وی ادامه داد: مجتبی جباری دیگر ملی پوش تیم استقلال نیز تا اواسط نیمه دوم مقابل کویت در میدان حضور داشت، اما از تیم سپاهان فقط احسان حاج صفی آن هم از اوسط نیمه دوم در ترکیب تیم ملی قرار گرفت که این موضوع سبب صرف انرژی بیشتر ملی پوشان استقلال نسبت به تیم سپاهان و رقم خوردن شرایطی ناعادلانه در آستانه دیدار این دو تیم می شود.
طبق آنچه که در این بودجه مشخص شده است دولت برای باشگاه استقلال با ردیف بودجه ۲۹۵۴۰۰ مبلغی معادل ۹ میلیارد و نهصد و هفتاد و دو میلیون تومان پیشنهاد داده است. برای باشگاه پرسپولیس هم با ردیف بودجه ۲۹۵۳۹۰ مبلغ ۱۰ میلیارد و ششصد و هشتاد میلیون تومان پیشنهاد داده است. دولت در سال ۹۱ برای هر ۲ تیم مبلغ ۶ میلیارد تومان پیشنهاد داده بود. اما برای سال جدید ردیف بودجه پرسپولیس بیشتر در نظر گرفته شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در دیدار نهایی جام پادشاهی عربستان تیم‌های الهلال، حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و النصر در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض برابر هم به میدان رفتند. ۲ تیم در وقت قانونی بازی به تساوی بدون گل دست یافتند تا بخت خود را در وقت‌های اضافه آزمایش کنند. در وقت‌های اضافه در دقیقه ۱۱۸ الهلال با گل محمد شلهوب از حریف خود پیش افتاد، اما در ثانیه‌های پایانی و در دقیقه ۱۲۰حسین الراهب کار را به تساوی کشاند تا ضربات پنالتی تکلیف قهرمان را مشخص کند. در ضربات پنالتی الهلال با حساب ۴ بر ۲ از سد النصر گذشت و جام قهرمانی را بالای سر برد.
ه گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال الهلال، حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته موفق شد با برتری مقابل النصر به عنوان قهرمانی جام پادشاهی عربستان دست یافت. عبدالرحمن بن مساعد، رئیس باشگاه الهلال پس از این قهرمانی پاداش ۱۵۰ هزار دلاری به بازیکنان و کادرفنی این تیم داد. الهلال در بازی نخست لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه میهمان العین است و استقلال به مصاف الریان قطر می‌رود.
امیر، منفور پرسپولیسی‌هاست به دلایل روشن و حتی مورد غضب عده‌ای از طرفداران استقلال بابت کوچ جانواریو و خسرو به سپاهان؛همه دلیلی برای نفرت از امیر دارند، حتی آن‌هایی که این روزها برای تیمش در استادیوم فریاد می‌کشند. پاشنه‌ی آشیل این قهرمان منفور، مظلوم نبودن است. امیر رجز می‌خواند و شاید در رجزهایش عناصر نازی‌آبادی غوغا کند اما هرگز ژست مظلوم نمی‌گیرد. ژنرال این روزها ساکت است و کارش را می‌کند. باز هم نزدیک به قهرمانی. شاید در فکر حمله‌ای تازه و یا منتظر حضوری در برنامه‌ی نود با یک جام قهرمانی و یک برگ برنده. شاید این بار بتواند توی چشم‌های فردوسی‌پور زل بزند و جمله‌ی دکتر مصدق را از بر بگوید: "من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم؛ زیرا درگیر دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند..."
فابیو جانواریو هافبک مصدوم استقلال قصد بازگشت به این تیم را دارد و طی تماسی با مسئولان استقلال عنوان کرده است روند مصدومیتش خوب پیش می رود و می تواند تا دو هفته دیگر کار با توپ را آغاز کند و تمایل به بازگشت به ایران دارد .ستقلال در پست جانواریو دچار کمبود است و در صورت حضور او می تواند مشکلات زیادی از این تیم حل شود . قلعه نویی حتی راضی به این است تا جانواریو فقط برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا بتواند استقلال را همراهی کند
با نگاهی مجدد به بیست دقیقه نیمه اول مشاهده میکنیم که بازیکنان تیم قرمز پوش با هر خطا یا برخورد ساده ای بزرگ نمایی کرده و بر روی زمین چند غلت زده و میخوابیدند ( این کار چندین بار توسط ماهینی و غلامرضا رضایی تکرار شد ) تا داور را مجاب به اعلام خطا یا دادن کارت زرد کنند که داور این دیدار با نزدیک بودن به صحنه ها تصمیمات مورد علاقه آنها را نمیگرفت و همین عامل ، داد همه بازیکنان آن تیم را درآورده, از آنجایی که در چند هفته اخیر داوران محترم ، هر زمین خوردن بازیکنان این تیم را خطا تشخیص داده و بسود این تیم سوت زده اند ( همانند پنالتی اعلام شده در بازی هفته قبل با داماش گیلان ) این انتظار را از آقای قهرمانی داشتند که همان رفتار مجددا برایشان تکرار شود....
با گفتن این جمله عادل فردوسی پور کمی سرخ و سفید شد و از کنار بحث گذشت.حالا شاید کم کم معلوم شود که چرا از یک تیم دوازده جدول ۱۰ تا بازیکن دعوت میشود و تیمی که ۳ سال است قهرمان ایران میشود فقط یک بازیکن و استقلال هم ۲،۳تا.فوتبالی که یک گوینده رنگی‌ بشود لابی آاش همان بهتر که از لبنان هم ببازد
وی در ادامه گفت: اعتقاد دارم که رویانیان در فوتبال خیلی کوچک است،شاید او در سیاست آدم بزرگی باشد اما در فوتبال نه. شیرینی می خواهد ما را بخرد؟این آقا برای عکس گرفتن با پنجعلی باید در نوبت بماندشیرینی باید روی نیمکت پارک ساعی یا پارک ملت بنشیند و هوا بخورد.رهبری فرد در پایان گفت: شیرینی پیغام فرستاده که به دفترش بروم اما جواب پیغامش را همین جا و به صورت رسمی می گویم که به دفترش نمی روم و او هم نمی تواند مرا بخرد./ب
عبدی: هر چه آدم ها کوچکتر باشند می توانند کارهای بد بزرگی انجام دهند/ گفتند چرا می خواهی دستیار فردی شوی که از نظر فنی ده پله از تو پایین تر است ؟
به گزارش گل برکناری تلفنی مانوئل ژوزه از ایتالیا توسط رویانیان مدیر عامل این باشگاه انهم در شرایطی که بیشتر اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس از ان بی اطلاع هستند اسباب حیرت و حتی دلخوری برخی از انها شده است از جمله افشین پیروانی عضو کمیته فنی این باشگاه که به برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفت و گو گفت از این شیوه کار در باشگاه گلایه دارد
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید براینکه نباید بازیکنی که مقابل کره جنوبی نیمکت نشین بوده است را بت کنیم، گفت: افراط و تفریط رسانه ملی ستاره‌های بادکنکی در فوتبال خلق کرده و برخی از شومن‌های فوتبال را تبدیل به اسطوره کرده است.
وی ادامه داد: همین که این همه جمعیت که به ورزشگاه آمده‌اند اکنون خوشحال و شاد هستند و با شادمانی ورزشگاه را ترک می‌کنند، برای ما باعث خوشحالی زیادی است و از این بابت خدا را شکر می‌کنیم. دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران همچنین گفت: فکر می‌کنم در صحنه‌ای که پایم به دیرک دروازه برخورد کرد کشاله پایم پاره شد و به همین دلیل هم بود که پس از پایان بازی لنگ لنگان از زمین خارج می‌شدم. وی در پایان بار دیگر در حالی که خدا را شکر می‌کرد، گفت: از این پیروزی بسیار خوشحالم و آن را به ملت شریف ایران تقدیم می‌کنم
تیم ملی ایران بعد از باخت به عربستان در مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۰ به مدت ۳ و نیم سال است که در ورزشگاه آزادی شکست نخورده است. تیم ملی ایران روز ۸ فروردین ۱۳۸۸ با نتیجه ۲-۱ مغلوب عربستان شد. پس از آن بازی تاکنون، تیم ملی در ۱۲ بازی رسمی در آزادی به میدان رفته و بدون باخت از زمین خارج شده است. در این ۱۲ بازی، ۸ برد و ۴ تساوی برای تیم ملی رقم خورده است و بهترین نتایج ایران نیز برد‌های پرگل ۷- صفر و ۶- صفر مقابل فلسطین در بازی دوستانه و بحرین در مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۴ بوده است. تیم ملی در این ۱۲ بازی خانگی فقط ۴ گل دریافت کرده است که ۲ گل از قطر و ۲ گل دیگر نیز در ۲ بازی دوستانه مقابل سنگال و مقدونیه بوده است.
به همین دلیل وی در اردوی تیم ملی و در مقابل مهدی رحمتی دوست صمیمی اش اعتراف کرده است که تمایل دارد به استقلال بیاید و در این تیم فصل را به پایان برساند
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی پروین پس از شكست پرسپولیس مقابل فجر سپاسی در جمع خبرنگاران با انتقاد از نحوه بازی سرخ‌پوشان اظهار كرد: تیم ما امروز بد بازی كرد. ظاهرا مربی ما هم از همین الان شروع كرده ومی‌گوید من تیم را نبسته‌ام. ظاهرا باید ۲۰ باخت بدهیم تا مربی تیم را بشناسد.
پاره كردن پیراهنش در اعتراض به داور از دیگر واكنش‌های این مربی پرتغالی است، همچنین در آخرین جنجال خود در مصر با الفاظ تند از خجالت اهالی رسانه درآمد. همه این‌ها شواهد گویایی است كه ژوزه یك مربی غیر قابل پیش بینی به معنای تمام كلمه است.
درست همان شبی که سپاهان توانست استقلال را حذف کند گرفته شده. آن موقع قلعه نویی مربی تراکتورسازی بود و جانواریو بازیکن تیم قهرمان سپاهان. او به جرات می گفت هیچ کس در ایران برایش مثل قلعه نویی نیست و او را ژنرال خطاب می کرد.
مدیرعامل باشگاه نفت تهران اضافه کرد: برای مسئولان باشگاهی که چنین کاری انجام داده‌اند متاسفم که با بازیکنی که با باشگاه دیگر قرارداد دارد بدون اجازه باشگاهش مذاکره می‌کنند. از آن بدتر رفتاری است که سرمربی تیم ملی جوانان ایران انجام داده است. سرمربی تیم ملی نباید در نقش یک واسطه و مدیربرنامه ظاهر شود و برای یک باشگاه اقدام به جذب بازیکن کند. مسئولان فدراسیون فوتبال باید اخلاق حرفه‌ای را مد نظر داشته باشد و فردی را برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب کنند که شأن و جایگاه خود را بداند و آن را حفظ کند.
به گزارش خبرگزاری فارس حمید درخشان پس از حضور در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: به عنوان یک عضو کمیته فنی، امری طبیعی است که در تمرینات پرسپولیس شرکت کنم و از شرایط تیم آگاه باشم. من باید تمرینات را نگاه کنم و پیشرفت‌ها را ببینیم و کارها را بسنجم.
فدای اون معصومیتت بشم امیر. وقتی پا قولت به مردم اصفهان موندی، گفتند ترسیدی! میترسی بیای استقلال و نتیجه نگیری! امروز که برگشتی، مثل رفتن حسین به کوفه بود. همه تنهات گذاشتند، فتح الله بمب بترکون از واعظ بیشتر پشتت رو خالی کرد و بازیکن نگرفت.... وسط فصل هم ول میکنه میره اگه قهرمان شیم که میزنه به اسم خودش میگه من تیم بستم، قهرمانم نشیم میگه من که امیر رو نیوردم رسولی نژاد آورد! عیب نداره. چون ما هوادارات پشتتیم. ما اهل کوفه نیستیم..