لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
بازی پرسپولیس و الغرافه با تمام حساسیت های کذابش تمام شد و تنها بازمانده اش فکر مشغولی ما طرفداران پرسپولیس است که چگونه میشود که ما برای سر بلندی ایران هر کاری انجام میدهیم ولی دیگران نه. همین چند ماه پیش بود که اسطوره پرسپولیس خودش را استقلالی دانست و برای دفاع از تیم ایرانی تمام تعصبش را در کف دست گذاشت و به استادیوم رفت. چند سال پیش در نیمه نهای باشگاهای آسیا تیم دالیان چین به ایران آمد برای بازی با استقلال , در این تیم یک چهره شناخته شده وجود داشت, بازیکنی با افتخار برای تیم ملی, رضا شاهرودی معروف به رضا مالدینی. بازیکنی که قبل از بازی برای مربی تیم ایرانی هدایای از چین آورده بود و قبل از بازی برای ورود به زمین از مربی تیم رقیب کسب اجازه کرد, برای تماشاگرانش دسته گل پرت کرد و در آخر بسیار ناسزا شنید ولی هرگز اجازه نداد که هم بازیانش شکسته شدن یک ایرانی را ببینند. بسیار ناراحت بود ولی نه حرفی زد ونه کاری کرد. دوست دارانش برای دیدن بازی او و البته تشویق تیم ایرانی به استادیوم رفته بودن ولی در کمال ناباوری دیدن که چگونه به بازیکن ملی کشورش اهانت میشود و وقتی از طرفداران تیم استقلال خواست که سکوت کنند در عوض کتک خورد. دوست دارانش نه با لباس دالیان و نه با لباس شماره ۱۶ قرمز بلکه با پرچم ایران پا به استادیوم گذاشته بودن. امروز که دیدم طرفداران استقلال برای دیدن بازی فرهاد مجیدی با لباس آبی و زرد تیم حرف در استادیوم هستن و دیدم که چگونه فرهاد مجیدی برای طرفداران تیم پرسپولیس شکلک در میاورد بفکر فرو رفتم که چگونه است که طرفداران و اسطوره های تیم پرسپولیس آنگونه اند و طرفداران واسطوره های تیم استقلال اینگونه. برایم جالب بود که دوستانی دم از این میزدن که مگر مجیدی ایرانی نیست که باید بدترین حرفهارا بشنود که ناگهان یاد بازی استقلال و دالیان افتادم, یاد کتکهای که تنها بخاطر دوست داشتن شاهرودی خوردم مگر من و رضا شاهرودی ایرانی نبودیم, یاد این افتادم که چگونه است که پرسپولیسیها وطن دوست و استقلالیها وطن فروش هستن. مگر چند سال پیش نبود که همین اسطوره توخالی بر عکس شیخ عرب بوسه زد. من همان دوست دار ایران و عاشق پرسپولیس هستم که در سن ۱۷ سالگی فقط بخاطر دفاع از بازیکن محبوبم ۳ روز در بیمارستان بودم. زنده باد ایران و خدارا شاکر که مرا یک پرسپولیسی آفرید. و در آخر چه لذتی داشت زمانی که امروز دیدم بازیکنان تیم قطری برای داشتن لباس کریمی و مهدوی کیا چه کوششی میکنند. مهدی جلیلوند
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام به نقل از ایسنا، ستاره‌ی تیم فوتبال استقلال و یکی از ارکان اصلی تیم ملی زانویش را برای nاُمین بار به تبغ جراحی سپرد. اتفاقی تلخ که می‌تواند تبعاتی تلخ‌تر داشته باشد، چرا که بازی‌های مقدماتی جام جهانی در پیش است. نگاهی به وضعیت هافبک خلاق استقلال نکات جدید و البته ناگواری را روشن می‌کند.
در پی بازی نکردن تیم سپاهان با تیم پارتیزان بلگراد بخاطر اسرائیلی بودن سر مربی این تیم سایت یاهو از ناراحتی مربی سابق چلسی نوشته
به زنبوره میگن شده در ده دقیقه سه تا گل بخوری!؟ میگه بابا دمتگرم مگه من استقلالم.
آتش بازی در تهران بعد از برد طلای پرسپولیس
و باز هم حرکتی در صدا و سیما بر علیه علی کریمی!!! آیا این حرفا را میشود از صدا و سیما شنید؟؟
اینم آخرین آپ دیت. چرا دروغ؟
«لوگوی جدید برنامه ۹۰» بعد از حضور حجت‌الاسلام علیپور در این برنامه.
مهدی مهدوی کیا پس از دیدار دوستانه با آرمین قزوین در خصوص بازگشتش به پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم بعد از ۱۳ سال به پرسپولیس آمدم. قبلا هم گفته بودم از بچگی‌ام این تیم را دوست داشتم. از مردم هم تشکر می‌کنم که من را حمایت کردند. خوشحالم که به این تیم آمدم. به پرسپولیس آمدم تا در نیم فصل به این تیم کمک کنم. امروز هم یک نیمه بازی کردم و خوشحالم که پایم به گلزنی باز شد.
آراد، کودک خردسالی که بعد از باخت پرسپولیس گریه میکنه.
ویدیو کلیپ زیبا تقدیم به همه پرسپولیسیها با تشکر از بچه های سایت قرمزته دات کامwww.GHERMEZETEH.COM
مهدی مهدوی کیا در روز بیستم تیرماه ۱۳۷۶ برای اولین بار با پیراهن شماره ۱۷ پرسپولیس به میدان رفت و برابر استقلال موفق به گلزنی شد.
خدای از این که من رو یک پرسپولیسی آفریدی ممنونم!!
حتی یادآوری این موضوع که «آقای کی‌روش! مجیدی را بیرون بندازی فوتبال مملکت بهم می‌ریزد» هم اثری بر تصمیم او نداشت و مجیدی با توصیه ترابیان دست به نامه برای خداحافظی برد.
بازی برگشت! فیفا در ارائه آمار این بازی اشتباه کرده بود و بعد از بازی با اندونزی بلافاصه آن تصحیح کرد و میلاد میداودی فقط یک کارته بوده . (ویرایش لینک توسط ادمین)
سایت فیفا که 2 اخطاره بودن میداودی رو نشون میده!!***فیفا در ارائه آمار این بازی اشتباه کرده بود و بعد از بازی با اندونزی بلافاصه آن تصحیح کرد و میلاد میداودی فقط یک کارته بوده . (ویرایش لینک توسط ادمین)