لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
نامه نیوز : بازیکنان اعزامی استقلال به عربستان هنگام حضور در فرودگاه متوجه همسفران غیر مرتبط زیادی شدند. به گزارش نامه نیوز، همانطور که پیش از این اعلام کردیم، استقلال با کاروانی پرجمعیت و بیش از ۸۰ نفر عازم عربستان شد که در بین نفرات اعزامی افراد غیر متفرقه زیادی دیده شدند. علاوه بر اعضای تیم و مسئولان باشگاه، برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال از جمله مهدی تاج و عزیزالله محمدی، مجید عرب رئیس سابق کانون هواداران استقلال و همچنین عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان با آبی ها راهی عربستان شدند. جالب است بدانید علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال که موضع گیری های متعددی علیه امیر قلعه نویی داشته و مدعی شده بود علیه سرمربی آبی‌ها حرف‌هایی خواهد زد که سیل او را ببرد، همسفر قلعه نویی در راه عربستان شد. علاوه بر این چهره های شناخته شده فوتبالی، خبرنگار نامه نیوز از حضور افراد غیرمرتبط زیادی در جمع آبی ها مطلع شد که از آن جمله می توان به یک خواننده پاپ(سعید عرب) اشاره کرد. جالب ترین نکته نیز حضور راننده شخصی یکی از بازیکنان استقلال در این سفر است!
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط lovelygirl فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
شنبه‌شب و در پی حاشیه‌هایی که بعد از دعوت نشدن کریمی به تیم‌ملی به وجود آمد، سرمربی تیم‌ملی برای پایان دادن به مسائل اخیر، تماسی تلفنی را با علی کریمی برقرار کرد و این نوید را به او داد که در جام‌جهانی بازی کند. در این تماس کی‌روش به کریمی اعلام کرد خودش را به بهترین شکل آماده نگه دارد تا در اردوی بعدی تیم‌ملی که در اتریش برگزار می‌کند یکی از مدعوین باشد و به این ترتیب در ترکیب تیم ایران قرار بگیرد. جالب این‌که علی کریمی بعد از این تماس بلافاصله با حسن آذرنیا سرپرست تیم صحبت کرد و ماجرا را به او انتقال داد.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط lovelygirl فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
این روزها و در پی ناکامی‌های استقلال در هر سه جبهه رقابت‌های این فصل، دعوا بین هواداران این تیم حسابی بالا گرفته است. به گزارش بانک ورزش، در این میان مخالفان فرهاد مجیدی که از کادر فنی فعلی حمایت می‌کنند نسبت به رفتار این بازیکن در مورد ترک پیش از موعد باشگاه حسابی اعتراض دارند. در همین راستا اخیرا فیلمی قدیمی بین این گروه از استقلالی‌ها دست به دست می‌شود که مربوط به یکی از مصاحبه‌های فیروز کریمی در لیگ هفتم است. سرمربی وقت استقلال بعد از تنبیه مجیدی به خاطر اعتراض به تعویضش می‌گوید: «فرهاد را اگر سه جلسه هم محروم کنیم عین خیالش نیست، اما اسم جریمه مالی را که بیاوریم چهار ستون بدنش می‌لرزد. تهدیدش کردیم که اگر در تمرینات بی‌نظمی کند جریمه‌اش می‌کنیم. بعد از آن مجیدی دو ساعت زودتر از همه سر تمرین می‌آید و دو ساعت دیرتر از بقیه می‌رود تا خدای ناکرده جریمه نشود. خلاصه با همین حربه میلیون اگر بتوانیم فرهاد را نگه داریم، جام حذفی را می‌گیریم. او حساسیت ویژه‌ای به پول دارد.»
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط lovelygirl فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
حاشیه‌ای پرسپولیس همچنان مثل یک سریال پرتنش، ادامه دارد و به قول معروف، هر دم از باغ پرسپولیس، بَری می‌رسد.آخرین ماجرا نیز برمی‌گردد به جلسه یک‌شنبه شب در وزارت ورزش علی دایی و علی پروین با امیررضا خادم؛ نماینده وزیر برای بررسی خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس. موضوعی که خبرگزاری‌ها به‌خصوص ایرنا؛ به صورت خلاصه به آن اشاره کرده، به طور کامل این طور بوده است: دایی، پروین، گرشاسبی، منتقمی، هدایتی و خادم وارد جلسه می‌شوند. خادم در جلسه می‌گوید: دایی نباید تا این حد تحت فشار قرار بگیرد که در یک برنامه زنده تلویزیونی بگوید کارکنان شهرداری این‌قدر پول می‌گیرند و بازیکن بزرگ فوتبال جهان آنقدر و... دایی میان حرف‌های خادم رفته و می‌گوید: صبر کنید! من حرفی نزدم که بخواهم کسی را تحقیر یا تخریب کنم. منظور من فقط نشان دادن فاصله طبقاتی بوده و اما هستند کسانی که پشت‌سر من زیاد حرف می‌زنند و هرجا می‌روند، چیزهایی می‌گویند که واقعیت ندارد. در این لحظه، علی پروین که کنارش نشسته بود، فوراً وارد بحث شده و می‌گوید: شفاف صحبت کن، منظور شما من هستم؟ دایی هم جواب می‌دهد: بله، شخص شما! پروین که آب پاکی توسط علی دایی روی دستش ریخته شده بود، رو به خادم گفت: حالا که این‌طور شد و بحث به اینجا رسید، بگذارید بگویم این آقا برای یک فصل مربیگری یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان از پرسپولیس پول گرفته است. دایی هم بلافاصله در جواب گفت: اگر پول گرفتم، حقم بوده چون سرمربی تیم هستم اما تو چه کاره‌ای که ۵۰۰ میلیون تومان از باشگاه گرفته‌ای؟ پروین که حالا دیگر داغ کرده و عصبانی‌تر از گذشته است، صدای خود را بالاتر می‌برد و می‌گوید: شما این همه پول از پرسپولیس گرفتی، در حالی که درخشان و مایلی‌کهن همین الان هم مجانی برای پرسپولیس مربیگری می‌کنند، این حرف‌ها را هم ندارند. از اینجا به بعد بحث طرفین، با داد و بیداد همراه بود و به‌شدت داغ شد به طوری که حاضران در جلسه احساس می‌کردند هر آن ممکن است کار به زد و خورد فیزیکی بکشد. دایی که دیگر آب از سرش گذشته بود با فریاد‌هایی که حتی بیرون از اتاق هم به گوش می‌رسید، حرف‌های دیگری هم زد و از اتاق بیرون رفت. البته پروین هم ساکت نبود و در جواب دایی، جواب‌های سرمربی تیم را ‌داد. البته وساطت حاضرین در جلسه باعث شد طرفین دعوا بپذیرند که اتفاقات داخل جلسه رسانه‌ای نشود اما خودتان قضاوت کنید در داخل باشگاه چه خبر است...
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط lovelygirl فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
امیر قلعه‌نویی در ماجرای جدال رسانه‌ای با کارلوس کروش، خطاب به او گفت: «من بچه نازی‌آبادم و کم نمی‌آورم.» به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ قلعه‌نویی در تقابل با سرمربی تیم‌ ملی این جمله را به زبان آورد تا کارلوس کروش سریعاً در این زمینه تحقیقات لازم را صورت بدهد. او آدمی است که روی جزئیات هم حساس است و به همین دلیل تک‌تک جملات مصاحبه سرمربی استقلال را خوانده و به تحلیل آنها پرداخته است اما کروش وقتی به این جمله قلعه‌نویی رسید، مکث کرد و چیزی از آن متوجه نشد. سرمربی تیم ‌ملی روز گذشته از برخی از دوستان ایرانی‌‌اش درباره نازی‌آباد پرسید و گفت منظور امیر قلعه‌نویی را متوجه نمی‌شود. دوستان او هم به کروش گفتند که نازی‌آباد نام محله‌ای در تهران است که فوتبالیست‌های زیادی به ایران معرفی کرده و این فوتبالیست‌ها هم معمولاً جلوی کسی کم نمی‌آورند! ;)
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط lovelygirl فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
کافیست به سایت های ورزشی خارج از کشور مراجعه کنید و ببینید درباره ایرانیان چه میگویند.!
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط lovelygirl فرستاده شده و ۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
دوستان خوبم. هم میهنان ارجمندم. اگر کامنت های صفحه ی لیو مسی را جزو کری خوانی های رایج فوتبالی به حساب بیاوریم و آن را در حد شوخی و تفریح در نظر بگیریم هرچند آمیخته با الفاظ ناشایست حرفی نیست. اما هجوم به صفحه ی یک زن مجری برنامه و به کار بردن عبارت های تحقیر آمیز جنسی و تهدید آمیز و مردسالارانه. و نسبت دادن صفت های ناشایست جنسی که هیچ ارتباطی به فوتبال و حاشیه های آن ندارد برای جامعه رو به ترقی و متمدن ایران بسیار ناامید کننده و مشمیز کننده است. از خودمان آغاز کنیم. پای حرف و شعار باشد همه خواستار برابری حقوق زن و مرد و اجازه ورود بانوان به ورزشگاه ها هستند. این رفتارها دلیلی بر ادعای کسانی است که با قاطعیت می گویند جامعه ما فرهنگ و پختگی لازم برای حضور زنان در عرصه اجتماع و حتی استادیوم را ندارد. بیاییم پختگی و احترام را خودمان تمرین کنیم تا به همگان ثابت کنیم که لایق بهتر از این هستیم. استدعا دارم این پیغام را به گوش همه دوستان برسانید.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط lovelygirl فرستاده شده و ۱۷ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
صفحه شخصی لیونل مسی پر شده از نظرات کاربران ایرانی که با میانگین ۱۰ کامنت در هر دقیقه در حال ارسال صحبت‌های نه چندان مناسب خود هستند. شکی نیست که هر کدام از کاربران ایرانی فیس‌بوک، نماینده فرهنگ این مرز و بوم هستند و وجود توهین و حرف‌های زننده در نظرات هر کدام از آنها تصوری دروغین را از کشورمان می‌سازد. حالا تصور کنید از شب گذشته تاکنون بیش از ۳۰ هزار کامنت روی صفحه شخصی بهترین بازیکن ۴ سال گذشته جهان از سوی ایرانی‌ها ارسال شده که همه آنها با محتوایی مشابه در حال کری و رجزخوانی برای این ستاره فوتبال دنیا آن هم با بدترین ادبیات یا اشاره به تقابل او با هاشم بیگ زاده هستند.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط lovelygirl فرستاده شده و ۱۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟