لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
پخش مسقیم لیگ قهرمانان ۲۵.۰۵.۱۳
تو را به مچبند سبزت که گفتی: مردمم! تقدیم بلوزت به یک شهید که گفتی:… یادگاریست!براورده کردن آرزوی بلند قد ترین مرد دنیا که گفتی: صوابست! بودن کنار کودکان بی سرپرست که گفتی: وظیفه است! خرید آدامس و گل و فال که گفتی: به خنده شاد کودکان می ارزد! به دست دادن با جانباز که گفتی: بازی با توپ کجا و بازی با مین کجا!
مهدی رحمتی انتهای فصل از استقلال می رود ولی در دربی پایتخت بازی می کند . منتهی در تیم مقابل.
كاپیتان پرسپولیس با كسب ۲۷۴۵۶ رای صاحب ۶۵ درصد كل آرا شد. در رقابت استقلالی‌ها برای كسب رتبه دوم جباری بالاتر از مجیدی و رحمتی قرار گرفت
مرجع خبری پرسپولیس : حواشی زندگی ستاره های فوتبال در سراسر دنیا گاهی بیشتر از متن حضور آن ها در مستطیل سبز برای مردم جذاب است. در روزهای نوروز ۱۳۹۱ و تعطیلی تمرینات پرسپولیس ما هم کمی از فضای جدی رسانه ای فاصله گرفته و اندکی وارد حواشی زندگی ستاره های سرخپوش شدیم. شما را به خواندن این مطلب دعوت می کنیم: البته در این گزارش به خودرو برخی پیشکسوتان مطرح پرسپولیس هم اشاره شده است.
به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اقدام به نظر سنجی در خصوص برترین گلزنان لیگ قهرمانان آسیا کرده است که بر این اساس ایمون زاید مهاجم ایرلندی پرسپولیس با کسب اکثریت آراء از رقبا پیش است.
دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال روبین‌کازان روسیه صاحب یک منزل مسکونی، یک راننده و یک مترجم شد.
باشگاه بایرن با انتشار بیانیه‌ای در سایت رسمی خود موجبات نگرانی خود را از خبر تصادف شهریار فوتبال ایران اعلام کرد.
تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته برای برگزاری اردوی آمادگی بازی با الهلال عربستان به دوحه قطر سفر کرد. گزارش سفر سرخپوشان به روایت تصویر:
تیم فوتبال عربستان برای نخستین بار در دو دهه گذشته از صعود به مرحله پایانی رقابت‌های انتخابی جام جهانی در آسیا باز ماند
علی کریمی در بازی تیم ملی ایران با اردن مثل یک مربی به کروش کمک کرد
مهدی مهدوی‌کیا برای حضور در مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های انتخابی جام جهانی به کنفدراسیون فوتبال آسیا دعوت شد.
علی کریمی بازیکن محبوب فوتبال در پایان بازی با صبای قم به سمت نوجوان قمی رفت و او را در آغوش گرفت و از وی دلجویی کرد. این نوجوان قمی به بیماری نادری مبتلا است و به فوتبال و تیم پرسپولیس علاقمند است.
طبق توافقات انجام شده بین باشگاه پرسپولیس تهران و صنعت مس کرمان، انتقال 'مهرداد پولادی' به تیم سرخپوشان پایتخت قطعی شد.
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: بحث بازی استقلال و الاتفاق عربستان ملی است و آبی‌پوشان مقابل این تیم حمایت پرسپولیسی‌ها را خواهند داشت.