لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
احتمال این که «مهرداد پولادی» فهرست ورزشکاران ایرانی که طی سه دهه اخیر به غرب و شرق پناهنده شده‌اند را کامل کند، بسیار است. هافبک و مدافع ملی پوش ایران که بی‌شک بهترین بازیکن تیم «کارلوس کی روش» در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود، در آستانه اعلام پناهندگی به انگلستان قرار گرفته است. «خبرآنلاین» در گزارشی سربسته، اولین رسانه‌ای بود که احتمال پناهندگی مهرداد پولادی را بازتاب داد: «یکی از بازیکنان سابق تیم ملی به‌احتمال فراوان در انگلیس پناهنده خواهد شد.» این سایت خبری در گزارش خود مدعی شده است ملی‌پوش ایرانی که سابقه بازی در جام جهانی را هم دارد، در انگلستان با استخدام وکیلی مجرب، آماده اعلام پناهندگی به این کشور است. هرچند نامی از پولادی در این گزارش به چشم نمی‌خورد اما خیلی زود در کشور نام مهرداد دهان‌به‌دهان چرخید.
مهدی تاج چهره‌نام آشنایی برای اهالی فوتبال است. اما چندی است که به دلیل اظهارات قابل توجهش در خصوص خرید دو تیم فوتبال پرطرفدار ایرانی در میان کسانی که با فوتبالی قرابت خاصی ندارند هم شهره شده است. ٩ اسفند ماه سال گذشته بود که مهدی تاج، نایب‌رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه نشست هم‌اندیشی الزامات و اقدامات بازاریابی ورزش در ایران برای نخستین‌بار به وزیر ورزش پیشنهاد داد تا «دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را به شرکت‌های سایپا و ایران خودرو بدهند.» هرچند در آن روز‌ها کسی به این پیشنهاد به دید عملیاتی شدن نگاه نکرد و بعد از باز شدن پاکات خریداران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خبری از آبی و نارنجی‌پوشان جاده مخصوص نبود اما این ایده از ذهن مهدی تاج پاک نشد تا وی مجددا در مرحله دوم صحبت‌ها در خصوص «خصوصی‌سازی سرخابی‌ها» مجددا این بحث را مطرح کرد. این‌بار اما کمی فضا فرق می‌کرد و علی مصریان، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل عمومی ایران‌خودرو در گفت‌وگویی با ایسنا به تکذیب این خبر پرداخت و «در اختیار داشتن دو تیم لیگ برتری پیکان و سایپا توسط دو خودروساز را دلیلی برای عدم خرید مجدد تیمی دیگر خواند.» اما به یک‌باره ورق برگشت و پیش از بازشدن مرحله سوم پاکات خصوصی‌سازی نام خودروسازان به عنوان خریداران سرخابی‌ها پررنگ‌تر شد. همزمان سکوت خودروسازان موجب شد تا شایعه تکلیفی بودن این خرید در محافل خبری، دهان به دهان بچرخد تا جایی که حتی برخی منابع آگاه از نامه دستوری برای خرید این تیم‌ها نیز سخن به میان آوردند. حال سوال این است که خرید این دو تیم فوتبالی چقدر برای دو خودروساز مزیت محسوب می‌شود؟ آیا خودروسازان که در سال‌های اخیر همواره با زیان‌های انباشته مواجه بوده‌اند امروز با خرید این دو تیم می‌توانند از پس مخارج خرید این تیم‌ها برآیند؟
نام “علی دایی” فوتبالیست سرشناس ایرانی به عنوان بازیکنی که بیش‌ترین تعداد گل زده را به ثمر رسانده در کتاب گینس قرار گرفت. وی توانست نام خود را با ۱۰۹ گل زده شده طی سال‌‌‏های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۶ میلادی در گینس ثبت کند.
سهم طرفداری که اعتقاد داشت پسر قلعه نویی نباید برای استقلال بازی کند ، فحش بود و کتک مفصل. به گزارش خبرآنلاین ؛ در ۳۰ دقیقه پایانی بازی دوستانه استقلال و پیکان جنگی بود گلادیاتوری البته روی سکوها. قلعه نویی که پسرش محمد هوتن را به زمین فرستاده بود چون با اعتراض یک هوادار روبررو شد این حق را برای خود قائل بود که هم به او توهین کند و هم از لیدرهایش بخواهد حالی مشتی! به این طرفدار بی نوا بدهند. قصه از این قرار بود که در دقایق پایانی بازی ، قلعه نویی تصمیم می گیرد در این بازی دوستانه هوتن ، پسرش را به جای علی حمودی به زمین بفرستد. هوتن مدتهاست که با استقلال تمرین می کند و قلعه نویی هم این تشخیص را می دهد تا پسرش را به زمین بفرستد. چند اشتباه از پسر ۱۶ ساله قلعه نویی با اعتراض یک هوادار روبرو می شود که فریاد زنان می گوید:« این کیه بابا ، بکشش بیرون.» این تماشاگر البته جملاتش را با حرفی نامناسب تکمیل می کند که قلعه نویی از روی نیمکت این جمله را می شنود و می گوید:« کی این حرف رو زد؟ » تماشاگر که انتظار برخورد بد سرمربی استقلال را نداشته ناگهان با حرف های تند سرمربی آبی ها روبرو می شود و بلافاصله علی های تمرین استقلال سر می رسند. دقایقی بعد وقتی عکاس ما به این هوادار که هادی نام دارد ، می رسد ، با حالت بد او بعد از برخورد لیدرها مواجه می شود. عکس هایی که بزودی در خبرآنلاین منتشر خواهند شد. این اما همه حواشی بازی دوستانه نبوده. اختلاف میان فیروز کریمی و بازیکنان و برخورد فیزیکی حنیف و یکی از خبرنگاران از دیگر حوادث تلخ بازی دوستانه بوده اند. قلعه نویی همین دیروز بود که بعد از حضور در جمع خبرنگاران ورزشی گفته بودگاهی ادبیاتش مناسب نبوده و تلاش می کند تا رفتارش را تغییر دهد . این طرفدار اما بد زمانی و تنها به پست قلعه نویی و لیدرهایش خورده بود.
فرانکو باره سی بازیکن سابق تیم فوتبال آث میلان ایتالیا بعدازظهر پنج شنبه در ورزشگاه درفشی فر باشگاه پرسپولیس حضور یافت.
در ابتدای نوشته ارادت خود را نسبت به تمام تاجی‌های عزیز ابراز می‌دارم، ولی این بابا قضیه‌اش فرق داره. من نمی‌دونم چرا به این بشر این مقدار عشق می‌ورزید آخر! دستمال جان به خاطر کار‌هایش باید توسط شما در استادیوم هو بشود چرا که تیمتان را به پول اعراب فروخت. دگر صحبتی نمی‌کنم، تصاویر خود گویا هستند، ضمن اینکه در فیلم آخر فیروز کریمی حق کلام را درباره وی ادا می‌کند.
فرزندان دلبندم آورین آورین همین الان پسرم مجتبی خبر پیروزی دشمن شکن شما را به من داد من می خواهم به شما فرزندان غیورم بگویم که من و اعضای دولتم احمدینژاد به شما ورزشکاران کشور محبوبم لبنان افتخار می کند،باشد که شما عزیزان بر اسزاییل غاصب هم پیروز گردید والسلام وعلی من ابتئا سید روح الله لخامنه ای
به گزارش سایت رسمی باشگاه رئال مادرید ایکر کاسیاس با قرار گرفتن درون دروازه تیم ملی اسپانیا در بازی شنبه شب مقابل صربستان صدو بیست نهمین بازی ملی و نود وهشتیم پیروزی ملی خود را جشن گرفت و از این بابت در کنار لیلیام تورام فرانسوی ایستاد. بر اساس جدول منتشر شده از سایت رسمی باشگاه رئال مادرید که ۱۰ ملی پوش برتر تاریخ فوتبال جهان از نظر تعداد پیروزی های ملی را نشان میدهد کاسیاس و تورام مشترک با ۹۴ پیروزی در صدر قرار دارند و عــــلــــی دایـــــی با ۸۹ پیروزی در ۱۴۹ بازی در مکان سوم قرار دارد. به گزارش مارکاریتا علی دایی در طی ۱۴۹ بازی ملی ۸۹ برد ۳۲ تساوی و ۲۸ شکست را در کارنامه خود ثبت کرده.
ویژه برنامه نود برای دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس پنجشنبه شب رو آنتن شبکه سوم سیما رفت.
فیلمی قدیمی از اعتراض تماشاگران به سیاست بعد از بازی پرسپولیس و استقلال دهم مهر ماه ۱۳۸۸.