لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از سفر مسئول بررسی پرونده فساد در فوتبال به برزیل خبر داد. محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ خانه ملت در گفت‌وگو با فارس، از سفر حمید رسایی نماینده مردم تهران و رئیس کمیته مبارزه با فساد این کمیسیون به کشور برزیل در پی برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال خبر داد. وی درباره دلایل سفر رسایی به برزیل، گفت: آقای رسایی به عنوان رئیس کمیته مبارزه با مفاسد و همچنین مسئول پرونده فساد در فوتبال توسط کمیسیون اصل ۹۰ و مجلس به برزیل سفر می‌کند؛ در بررسی‌های کمیسیون، مجموعه گزارشاتی مربوط به جام جهانی نیز داشتیم که به همین سان تصمیم گرفته شد آقای رسایی برای بررسی مسائل به برزیل اعزام شوند. رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: قرار است آقای رسایی با سفر به برزیل از نزدیک بر مباحث مرتبط با فوتبال ایران در جام جهانی نظارت کند و موضوعات موردنظر را مورد بررسی قرار دهد. پورمختار در عین حال گفت: آقای رسایی تمایلی برای این سفر نداشت و به اصرار من و کمیسیون حاضر به انجام سفر مذکور شد. پرونده فساد در فوتبال از سال گذشته در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تشکیل شده و مباحث مرتبط با فوتبال در آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. حمید رسایی مسئول پرونده فساد در فوتبال در کمیسیون یادشده است.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط basetgh فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
حالا دیگر مهدی رحمتی نمی تواند بگوید از وجود نامه عذرخواهی بی خبر است. خبرگزاری فارس، متن نامه عذرخواهی این بازیکن را منتشر می کند؛ نامه ای که کروش آن را نوشته بود و رحمتی پایش را امضا نکرد. در بخش های از نامه چنین جملاتی دیده می شود: «اینجانب مهدی رحمتی بدین وسیله اعلام می‌دارم که در تاریخ ۹۱/۱۱/۱ بدون هیچ گونه دلیلی که توجیه کننده تصمیم من باشد بازنشستگی موقت خود را از تیم ملی اعلام کردم..... پس از آن تصمیم، یکسری اظهارنظرهایی را نیز مستقیما خطاب به سرمربی تیم ملی فوتبال، جناب آقای کارلوس کروش انجام دادم که شدیدا راجع به این مسئله متاسفم...من متوجه شدم که این تصمیم نادرست و اعلام آن از طرف شخص بنده باعث ناراحتی و دلزدگی هم‌تیمی‌هایم، کادرفنی، فدراسیون و مخصوصا طرفداران فوتبال ایران در این زمان حساس که ما صعود به جام‌جهانی و همینطور جام‌ ملت‌های آسیا را پیش رو داریم؛ شده است و...» قصه از همین جا شروع می شود. نبی و کفاشیان قبل از ترک تهران، نامه عذرخواهی مهدی رحمتی را در پاکتی قرار می دهند. به دلیل سفر آنها به موریس، پاکت به آیت اللهی نایب رئیس اول سپرده می شود. نبی با منصوریان تماس می گیرد که از این پس، آیت اللهی کارها را می کند. قرار می شود رحمتی به فدراسیون برود، پاکت را از او بگیرد، نامه را امضا کند و پاکت را بازگرداند تا هادی آیت اللهی آن را برای کروش ارسال کند. حالا حرف های نایب رئیس اول فدراسیون می تواند موضوع را شفاف تر کند: «آقای کفاشیان نامه را به دست من داد. نامه در یک پاکت بود. آن را باز نکردم. من فقط مامور بودم پاکت را به رحمتی بدهم، نامه را امضا کند و بقیه کارها صورت بگیرد. مهدی رحمتی پیش من آمد. او اصلا پاکت را از من نگرفت و رفت!» .......
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط basetgh فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟