تیم‌های ملی فوتبال اسکاتلند و مجارستان دو رکورد منفی در یورو ۲۰۲۴ را پس از سال‌ها تکرار کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی اسکاتلند در یورو ۲۰۲۴ از نظر شاخص‌های آماری یک رکورد منفی این مسابقات را تکرار کرد.

در سومین دیدار سومین مرحله گروهی مسابقات قهرمانی اروپا ۲۰۲۴ بین تیم‌های ملی اسکاتلند و مجارستان نتیجه یک بر صفر به سود مجارستانی‌ها رقم خورد. در این بازی اسکاتلندی‌ها تنها چهار شوت مقابل مجارستانی‌ها انجام دادند. بدین ترتیب شاگردان استیو کلارک در سه بازی مرحله گروهی تنها ۱۷ شوت زدند.

اسکاتلندی‌ها در دیدارهای مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ قهرمانی اروپا رکورد منفی متعلق به ایرلند شمالی با ۱۷ شوت در مسابقات سال ۲۰۱۶ را تکرار کردند.اسکاتلند با کسب یک امتیاز در رده آخر گروه A قرار گرفت.

همچنین تیم ملی فوتبال مجارستان مجارستان تقریباً یک رکورد منفی تیم ملی اتحاد جماهیر شوروی سابق و روسیه در تاریخ یورو را تکرار کرد. مجارستان با کسب پیروزی یک بر صفر برابر اسکاتلند به ۸ بازی متوالی بدون برد خود در یورو پایان داد. تیم ملی اتحاد جماهیر شوروی سابق هنوز یک رکورد منفی با ۹ بازی بدون برد در سال‌های ۱۹۸۸ تا ۲۰۰۴ در اختیار دارد.

یورو ۲۰۲۴ از ۱۴ ژوئن تا ۱۴ جولای (۲۵ خرداد تا ۲۴ تیر) در آلمان برگزار می‌شود. تیم‌هایی که در مرحله گروهی مقام‌های اول و دوم را به دست می‌‌آورند و همچنین چهار تیم برتر رتبه سوم به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود خواهند کرد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.