۴۵ دقیقه اول نبرد تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا و آلبانی در گروه دوم یورو ۲۰۲۴ با برتری آتزوری به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب دوم از مرحله گروهی رقابت‌های یورو ۲۰۲۴، امشب (شنبه) از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک شهر دورتموند، از گروه B تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا و آلبانی برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی در نیمه نخست با برتری ۲ بر یک ایتالیایی‌ها به پایان رسید.

تنها ۲۳ ثانیه از آغاز بازی گذشته بود که آلبانی روی اشتباه فدریکو دی‌مارکو مدافع تیم ملی ایتالیا، توسط بایرامی به گل رسید و با ثبت سریع‌‌ترین گل تاریخ یورو شوکی زودهنگام را به آتزوری وارد کرد. پیش از این، رکورد سریع‌ترین گل به ثمر رسیده در مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا، متعلق به دیمیتری کریچنکو بازیکن سابق تیم ملی روسیه در نبرد با یونان در رقابت‌های یورو ۲۰۰۴ بود که در ثانیه ۶۷ به ثمر رسید.

این شوک اما باعث نشد که آتزوری راه را گم کند و در دقیقه ۱۱ روی یک ارسال از سمت چپ توسط لورنتزو پلگرینی، آلساندرو باستونی مدافع پیش‌تاخته ایتالیایی با یک ضربه سر محکم کار را به تساوی کشاند. تنها پنج دقیقه بعد، کامبک ایتالیایی‌ها کامل شد و آنها با یک حمله دیگر و شوت بیرون پای زیبای آلساندرو باستونی از نزدیکی‌های خط محوطه جریمه، گل دوم را به ثمر رساندند.

شاگردان لوچانو اسپالتی باز هم به حملات‌شان ادامه دادند که یک بار تیر عمودی دروازه و در دو صحنه دیگر دروازه‌بان حریف مانع از گلزنی مجدد آنها شدند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.