وینگر تیم فوتبال خوزستان معتقد است این تیم با پتانسیلی که دارد، می‌تواند هر فصل برای کسب سهمیه و قهرمانی بجنگد.

علی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره فصل سختی که فولاد خوزستان پشت سر گذاشت، گفت: ما فصلی بسیار سنگین و سخت را پشت سر گذاشتیم و از همان روز اول اتفاقاتی رخ داد که راه را اشتباه رفتیم و فولاد به دلیل برخی مسائل ضربه خورد. ما چهار بار با تغییر سرمربی مواجه شدیم و دو بار هم مدیرعامل باشگاه عوض شد! این برای باشگاه فولاد که ساختاری حرفه‌ای دارد، اصلاً خوب نیست.

وی ادامه داد: از ابتدای فصل با حاشیه‌های زیادی روبه‌رو شدیم و تک تک بازیکنان در طول فصل زجر کشیدند. وقتی در بازی آخر نساجی را بردیم همه گریه می‌کردند. بغضی سنگین به مدت طولانی در گلوی ما گیر کرده بود که در بازی آخر آزاد شد، ولی من معتقدم فولاد هرگز نباید با چنین وضعیتی مواجه می‌شد.

وینگر تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین یادآور شد: بدون شک باشگاه فولاد از لحاظ امکانات و ساختار حرفه‌ای بهترین باشگاه ایران است و اگر تصمیمات خوبی گرفته شود قطعاً این باشگاه می‌تواند همیشه و در هر فصل برای قهرمانی یا کسب سهمیه بجنگد.

شجاعی راجع به اینکه سرمربی تیم فولاد خوزستان در فصل پیش رو چه کسی خواهد بود، تصریح کرد: من از این موضوع خبر ندارم و همه چیز به تصمیم مدیران باشگاه مربوط می‌شود. بحث انتخاب سرمربی بسیار مهم است و امیدوارم در این زمینه باشگاه بهترین تصمیم را بگیرد.

شجاعی در مورد عملکرد خودش در فصلی که گذشت خاطر نشان کرد: وقتی تیم نتیجه نگیرد ناخودآگاه عملکرد بازیکنان هم تحت تأثیر این موضوع قرار می‌گیرد. در تیم ما غیر از ساسان انصاری هیچ بازیکنی از لحاظ آماری از عملکرد خودش راضی نبود، چون وقتی شرایط تیم بد باشد ناخودآگاه این موضوع روی عملکرد بازیکنان تأثیر می‌گذارد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.