سرمربی سابق تیم فوتبال رم به سری A برمی‌گردد تا این نقش را برای روسونری ایفا کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه میلان با انتشار بیانیه‌ای، انتصاب پائولو فونسکا به‌عنوان سرمربی جدید این تیم را تأیید کرد.

قرارداد منعقد شده میان طرفین سه ساله است و تا پایان فصل ۲۷-۲۰۲۶ اعتبار دارد. به این ترتیب سرمربی سابق رم جانشین استفانو پیولی شد که در پایان فصل گذشته پس از پنج فصل هدایت میلان، روسونری را ترک کرد.

میلان به جز فونسکا گزینه‌های دیگری مانند خولن لوپتگی و مارک فن‌بومل را هم زیر نظر داشت، اما در نهایت سرمربی پیشین لیل به واسطه تأثیرگذاری مثبتی که در دوران کاری‌اش در این تیم و رم داشت، نظر میلانی‌ها را جلب کرد.

زلاتان ابراهیموویچ مشاور رئیس باشگاه میلان نیز درباره انتصاب فونسکا گفت: او سرمربی جدید تیم خواهد بود و ما وی را با در نظر گرفتن همه جوانب انتخاب کرده‌ایم. ما می‌خواهیم میلان فوتبالی سلطه‌جویانه را ارائه کند. رویکرد تاکتیکی فونسکا را در تیم‌هایی که سرمربی‌شان بوده است بررسی کردیم و شیوه‌ای که او تیم‌هایش را تمرین می‌دهد، پسندیدیم. بعد از پنج فصل، تیم به یک مربی جدید نیاز داشت و فونسکا هم گزینه‌ای است که ما به توانایی‌هایش ایمان داریم. او فرد مناسبی برای این کار است.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.