یکی از بهترین بازیکن فصل گذشته تیم شگفتی‌ساز لیگ برتر انگلیس، به بانوی پیر نزدیک‌تر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس به داگلاس لوئیز هافبک تیم فوتبال استون‌ویلا پیشنهادی داده که نظر این بازیکن برزیلی را جلب کرده و به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که قرارداد میان دو طرف به زودی اعلام رسمی شود.

استون‌ویلا، تیم چهارم فصل گذشته لیگ برتر انگلیس که فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت، از نظر مالی در شرایطی است که طبق مقررات سازمان لیگ جزیره، می‌بایست تا پایان ماه ژوئن از فروش بازیکن درآمد مشخصی کسب و تراز مالی‌اش را مثبت کند. این باشگاه هافبک برزیلی خود را به فروش گذاشته و یوونتوس هم پیشتاز کورس رقابت برای جذب اوست.

بانوی پیر البته سعی دارد که بخش بیشتر هزینه خرید این بازیکن را با انتقال دو بازیکن خود به ویلاپارک - یکی وستون مک‌کنی و دیگری ساموئل ایلینگ جونیور - جبران کند. دو باشگاه در روزهای اخیر مشغول چانه‌زنی درباره رقم مابه‌التفاوت انتقال بازیکنان بودند و اکنون به نظر می‌رسد که دو طرف به توافق‌های نهایی نزدیک شده‌اند.

طبق گزارش نشریه توتواسپورت، کریستیانو جونتولی، مدیر ورزشی یوونتوس در مذاکراتش با کیا جورابچیان، مدیربرنامه‌های داگلاس لوئیز، به او پیشنهاد قراردادی ۴ ساله با حقوق خالص ۵ میلیون یورو در سال به علاوه پاداش را داده است. بر اساس گزارش روزنامه تورینی، یووه علاوه بر مک‌کنی و ایلینگ جونیور، ۱۸ میلیون یورو هم خواهد پرداخت.

داگلاس لوئیز ۲۶ ساله، که سال ۲۰۱۹ از منچسترسیتی به استون‌ویلا پیوست، در ۲۰۴ بازی‌اش برای این تیم ۲۲ گل زده که ۱۰ مورد آن در فصل گذشته به ثبت رسید.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.