بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: جوانگرایی باید در باشگاه ها صورت بگیرد و ه تیم ملی برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا جهانبخش در نشست خبری پیش از دیدار با ازبکستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار داشت: ابتدا باید تشکر کنم بابت تمام حمایت‌هایی که در جام ملت‌های آسیا و دو بازی قبلی صورت گرفت. همه می‌دانید که نگاه رسانه چقدر اهمیت دارد.

علیرضا جهانبخش به روند بازیکن سازی در فوتبال کشور نقد کرد و گفت: راجع به این سوال خیلی طولانی می توانیم صحبت کنیم، همه کشورها در آسیا پیشرفت خوبی داشته اند، اما این تنها کاری است که در فوتبال ایران انجام نمی شود، اصلا در فوتبال پایه استعدادیابی خوبی نداریم، انقدر که منابع مالی و فساد وارد فوتبال شده که مانع استعدیابی می شود و اصلا پیشرفت خوبی در این زمینه نداشته ایم.

فوتبال پایه در ایران پیشرفت نداشته است

کاپیتان تیم ملی ایران تاکید کرد: وقتی در تیم ملی صحبت از جوان گرایی می شود باید این موضوع در باشگاه ها صورت بگیرد نه در تیم ملی، فوتبال پایه در خیلی از کشورها بر خلاف ایران پیشرفت خوبی داشته است.

امیدوارم حضور بازیکنان تیم ملی در اروپا ادامه دار باشد

او افزود: بعضی از انتقادها برای بهتر شدن تیم نیست، بیشتر بازیکنان تیم ملی در حال حاضر در فوتبال اروپا حضور دارند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد، تیم ملی برای شخص نیست. باید انتقادها طوری باشد که بتواند به تیم ملی کمک کند. تیم ملی برای هیچکس نمی ماند و من نگران آینده هستم.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.