مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت که سرمربی پرتغالی تیم فوتبال این باشگاه با وجود اینکه یک فصل دیگر با طلایی‌پوشان قرارداد دارد، از برخی مسائل در حاشیه سپاهان گلایه دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان با انتشار پُستی در صفحه شخصی خود نوشت که طلایی‌پوشان برای فصل آینده با ژوزه مورایس همکاری می‌کنند.

وی در این پُست به گلایه‌های مورایس نسبت به برخی اتفاقات اشاره کرد و مدعی شد برای حل مسائلی که گره آن در تهران باز می‌شود، به پایتخت سفر کرده است.

آذربایجانی در این پُست نوشت: «به قول قدیمی‌ها وقت کم است و اعمال بسیار؛ دیروز در راه اراک‌ مفصل با آقای مورایس صحبت کردم؛ طبیعی است که مربی در این سطح از قضایایی که برای تیم ایجاد کرده‌اند، دلخور باشد. من هم سعی می‌کنم کمتر وعده وعید بدهم و بیشتر همراهی کنم.

ما فصل دیگر هم با ایشان قرارداد داریم و به ایشان گفتم که به هوادارها قول داده‌ام که تیم فصل بعد قوی‌تر باشد و مفصل صحبت کردیم... الحمدلله بچه‌ها هم دیروز غیرت سپاهانی نشان دادند و در مقابل تیم با انگیزه و خوب آلومینیوم بالاخره طلسم را شکستند و حالا باید تمرکز کنند روی جام حذفی که خواسته همه است؛ من هم از اراک راهی تهران شدم برای رایزنی در مورد مسائلی که گره‌اش در مرکز باز می‌شود».

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.