رییس کمیته فوتسال گفت: برای اینکه با آمادگی بهتر در رقابت های جام جهانی حضور یابیم با تیم های مختلفی رایزنی کرده ایم.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، احسان اصولی، عضو هیأت رئیسه و رئیس کمیته فوتسال گفت: مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتسال در شهر سمرقند برگزار شد و ایران در نهایت با تیم‌های فرانسه، ونزوئلا و گواتمالا همگروه شد. بر همین اساس طبق اعلام مسئولین برگزار کننده رقابت‌های جام جهانی، مرحله گروهی بازی‌ها در شهر بخارا برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: دیگر نمی‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. همه تیم‌ها در حال رشد هستند و برای حضور در مسابقات مهمی همچون جام جهانی برنامه‌های اردویی و تدارکاتی مختلفی را در دستور کاری خود قرار می‌دهند. قطعاً ما نیز از این قاعده جدا نبوده و برای آماده سازی تیم خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. قطعاً با تلاش و پشتکاری که کادر فنی، سرمربی و بازیکنان دارند تمام سعی خود را می‌کنیم تا در دیدارهای مهم و سخت پیش رو در جام جهانی فوتسال دل مردم را شاد کنیم.

اصولی در پایان گفت: برنامه‌ریزی هایی که انجام شده و شرایط را بررسی می‌کنیم مقدمات را فراهم می‌کنیم تا تیم ملی فوتسال ایران بتواند با آمادگی کامل و موفق در این مسابقات شرکت کند. ضمن اینکه در حاشیه این قرعه کشی گفتگوهایی با برخی از تیم‌ها صورت گرفت که منوط به نامه نگاری رسمی از سوی فدراسیون فوتبال است تا پس از قطعیت، اقدامات بعدی برای آماده سازی تیم ملی فوتسال صورت گیرد.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.