کارشناس فوتبال با بیان اینکه استقلال مقابل نساجی شجاع نبود و نتوانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد، گفت: قبلا هشدار داده بودیم که بردن بازی‌ها با یک گل می‌تواند برای این تیم خطرساز شود.

هاشم حیدری در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص عملکرد استقلال برابر نساجی و از دست دادن صدرنشینی در لیگ گفت: استقلال کیفیت لازم را مقابل نساجی نداشت و نتوانست به خواسته اش برسد و با یک تساوی که به دست آورد صدر جدول را به پرسپولیس تقدیم کرد.

وی در ادامه گفت: بارها هشدار دادیم که همیشه نمی توان با یک گل برنده از زمین خارج شد و این بار استقلال امتیاز از دست داد تا پرسپولیس با یک برد عجیب به صدر جدول برود. نساجی حریف سرسختی برای استقلال بود و آنها به دنبال این بودند تا بتوانند با گرفتن امتیاز مقابل استقلال شانس خودرا برای بقا در لیگ بیشتر کنند که به هدف خود رسیدند.

کارشناس فوتبال با انتقاد از بازی ضعیف آبی پوشان تاکید کرد : نساجی در این دیدار بهتر از استقلال بود و روانتر و منطقی تر بازی کرد. استقلالی که مدعی قهرمانی است باید بیشتر تلاش می کرد و اعتقاد دارم آبی ها شجاعانه بازی نکردند و همین عامل باعث شد تا نتواند به سه امتیاز بازی دست پیدا کند.

حیدری در خصوص دلایل عدم پیروزی استقلال برابر نساجی گفت: استقلال هماهنگ نبود و ترکیب این تیم نیاز به تغییر داشت و بازیکنان میل به گل زدن نداشتند و نبود یک هافبک طراح و خلاق و یک مهاجم ششدانگ دلایل عدم نتیجه گیری استقلال بود.

وی در مورد دیدار روز سه شنبه استقلال برابر گل گهر که در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد گفت: بازی با گل گهر می تواند سرنوشت قهرمانی را تغییر دهد البته نتیجه پرسپولیس و شمس آذر هم در این هفته می تواند معادلات را برهم بزند. استقلال باید برای اینکه برنده از زمین خارج شود در ترکیب اصلی تغییر بوجود بیاورد و روش بازی خود را تغییر دهد تا بتواند برنده از زمین خارج شود البته گلرگهر تیم دست و پا بسته ای نیست و انگیزه زیادی دارد تا در تهران و مقابل استقلال بازی قابل قبولی به نمایش بگذارد.

مهاجم سابق آبی پوشان ادامه داد: بازیکنان با توجه به اینکه آخر فصل است می خواهند بیشتر خود را نشان بدهند تا رقم قرار داد خودرا بالا ببرند با انگیزه ای بیشتر بازی می کنند و استقلال هم باید انتحاری بازی کند تا بتواند برنده از زمین خارج شود ضمن اینکه حضور هواداران می تواند انگیزه بازیکنان را چند برابر کند تا آبی ها بتوانند برنده از زمین خارج شوند.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که از بین استقلال و پرسپولیس کدام یک قهرمان خواهند شد گفت: بر روی کاغذ شانس پرسپولیس بیشتر است ولی در دو هفته پایانی هر اتفاقی خواهد افتاد. پرسپولیس خارج از خانه بازی دارد آنهم با تیمی که عملکرد خوبی داشته و اگر شمس آذر با تمام توان بازی کند می تواند معادلات جدول و قهرمانی را تغییر دهد. بازی های پایانی سرخابی ها فوق العاده حساس و جذاب خواهد بود و هر تیمی که اشتباه کند بطور حتم حسرت رسیدن به جام را خواهد خورد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.