روسونری در آخرین بازی فصل خود پیروزی خانگی برابر تیم قعرنشین جدول سری A را با تساوی عوض کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب سوم از هفته سی‌و‌هشتم و پایانی رقابت‌های سری A ایتالیا، شب گذشته (شنبه) از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان، تیم فوتبال میلان پذیرای سالرنیتانا بود و این بازی را که در آن با دو گل از حریفش پیش بود، در نهایت با تساوی ۳-۳ به پایان رساند.

روسونری با گل‌های رافائل لیائو در دقیقه ۲۲ و اولیویه ژیرو در دقیقه ۲۷ شروعی خوب داشت و اگر VAR نبود، سومین گل این تیم هم در دقیقه ۳۷ توسط تئو هرناندس به ثبت می‌رسید. میلان حتی بعد از دریافت گل نخست در دقیقه ۶۴ توسط سیمی، دوباره به گل رسید - این بار به وسیله داویده کالابریا در دقیقه ۷۷ - اما تیم میهمان با زدن دو گل دیرهنگام به بازی برگشت تا حداقل با خاطره‌ای تلخ از قبول یک شکست دیگر به سری B برنگشته باشد. یکی از این گل‌ها در دقیقه ۸۷ توسط جونیور سامبیا و دیگری توسط سیمی در دقیقه ۸۹ رقم خورد.

نتیجه این بازی کاملاً تشریفاتی میلان رده دومی را ۷۵ امتیازی کرد تا اختلافش با یوونتوس نسبت به هفته گذشته کمتر شود. سالرنیتنای رده بیستمی هم با ۱۷ امتیاز به کار خود در این فصل پایان داد. این آخرین بازی میلانی‌ها با هدایت استفانو پیولی بود، سرمربی که گفته می‌شود جای خود را به پائولو فونسکا سرمربی سابق رم خواهد داد.

بازی‌های هفته سی‌و‌هشتم سری A امروز با انجام شش بازی دیگر به پایان خواهد رسید که برنامه آنها به شرح زیر است:

آتالانتا - تورینو، ساعت ۱۹:۳۰ ناپولی - لچه، ساعت ۱۹:۳۰ هلاس ورونا - اینتر، ساعت ۲۲:۱۵ لاتزیو - ساسولو، ساعت ۲۲:۱۵ امپولی - رم، ساعت ۲۲:۱۵ فروزینونه - اودینزه، ساعت ۲۲:۱۵

در جدول رده‌بندی این رقابت‌ها اینتر ۹۳ امتیازی که قهرمان زودهنگام مسابقات است، در صدر قرار دارد. میلان با ۷۵، یوونتوس با ۷۱، بولونیا با ۶۸ و آتالانتا با ۶۶ امتیاز نیز رده‌های دوم تا پنجم را در اختیار دارند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.