بانوی پیر با کسب یک برد خانگی در آخرین بازی‌اش از فصل جاری سری A فصل را در جایگاه سوم به پایان رساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدارهای هفته سی‌و‌هشتم و پایانی سری A ایتالیا در فصل جاری با انجام یک بازی میان تیم‌های فوتبال یوونتوس و مونتزا در ورزشگاه آلیانتس تورین پیگیری شد که این بازی را بانوی پیر با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به پایان رساند تا به لطف سه امتیاز این بازی صعودی یک پله‌ای در جدول رده‌بندی داشته باشد و جایگاه سوم را از بولونیا پس بگیرد.

بانوی پیر در این بازی که با دفاع چپ برزیلی‌اش، الکس ساندرو وداع کرد، فدریکو کیه‌زا در دقیقه ۲۶ تیم میزبان را پیش انداخت و تنها دو دقیقه پس از او نیز ساندرو دومین گل را برای بانوی پیر زد و اختلاف را دوبرابر کرد. در نهایت همین گل‌ها نوزدهمین برد فصل بیانکونری را به ارمغان آورد تا راه‌راه‌پوشان تورین از مطمئن شوند که فصل را در ۴ رده بالای جدول به پایان خواهد رساند. در صورتی که آتالانتای رده پنجمی که ۶۶ امتیازی است، در یکی از دو بازی‌های باقیمانده موفق به کسب پیروزی نشود، عنوان سومی یوونتوس قطعی خواهد شد.

در آخرین بازی امشب سری A از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران میلان نایب قهرمان رقابت‌ها میزبان سالرنیتانای قعرنشین خواهد بود، تیمی که سقوطش به دسته پایین‌تر قطعی شده است.

در جدول رده‌بندی سری A، اینتر قهرمان زودهنگام مسابقات با ۹۳ امتیاز صدرنشین است، میلان با ۷۴ امتیاز دوم است و پس از آنها تیم‌های یوونتوس با ۷۱ امتیاز و بولونیا با ۶۸ امتیاز به ترتیب رده‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.