رئیس پیشین باشگاه اینتر با انتشار پیامی احساسی از مدیران، بازیکنان، هواداران و کارکنان این باشگاه خداحافظی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی ناکامی مالکان چینی باشگاه اینتر (گروه سونینگ) در بازپرداخت وام ۳۷۵ میلیون یورویی که پیش از این از صندوق آمریکایی اوک‌تری دریافت کرده بودند، این صندوق روز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که مالکیت این باشگاه ایتالیایی را در اختیار گرفته است.گروه سونینگ باید تا پایان روز سه‌شنبه این مبلغ را طبق قرارداد طرفین پرداخت می‌کرد که موفق به انجام این کار نشد. حالا استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر که چند روز پیش رسماً مالکیت باشگاه را به اوک‌تری واگذار کرد با انتشار پیامی از اینتری‌ها خداحافظی کرد.

در پیام استیو ژانگ آمده است: «هواداران عزیز اینتر، خداحافظی هرگز آسان نیست، به خصوص زمانی که باید با کسی که دوستش دارید خداحافظی کنید. در زندگی، همه چیز یک شروع و یک پایان دارد. همیشه می‌دانستم که یک روز باید خداحافظی کنم. حقیقت این است که من آماده این کار نبودم و احتمالا هرگز نخواهم بود. هشت سال پیش، وقتی به عنوان یک پسر ۲۴ ساله برای اولین بار برای شرکت در یک بازی فوتبال وارد ورزشگاه سن‌سیرو شدم، مطلقاً نمی‌دانستم چه چیزی در انتظارم است. احساسات باورنکردنی‌ای که در آن روز حس کردم، از آن زمان و در تمام این سال‌ها تصمیم‌های من را جهت داد. دنیای منحصر به فرد نراتزوری بلافاصله مرا پذیرفت و من را سرشار از شور، شادی و عشق فراوان کرد. از آن زمان به بعد من در سطح شخصی بسیار رشد کردم و این را برای همیشه در قلبم حفظ خواهم کرد.

در ابتدای ریاستم بر باشگاه اینتر قول دادم که این تیم را به اوج بازگردانم، جایی که همیشه متعلق به آن بوده است. در این هشت سال ما هفت جام به دست آوردیم، در دو فینال اروپایی حضور پیدا کردیم و دو بار هم قهرمان سری A شدیم. ستاره دوم افسانه‌ای (اشاره به بیستمین قهرمانی اینتر در سری A) گواهی بر موفقیت ماست. پس از سرمایه‌گذاری‌های بزرگ و ساعت‌های بی‌شمار کار، حالا اینتر به یک باشگاه مدرن، مبتکر و برنده در بالاترین سطح فوتبال اروپا تبدیل شده است. در سه روز گذشته پیام‌ها، تماس‌ها و پست‌های زیادی از همه شما دریافت کردم. باید اعتراف کنم که این باعث شد حس کنم که چقدر اینتری‌ها دوستم دارند، به همین دلیل این موضوع خداحافظی را برایم دشوارتر کرد. به لطف اینتر، من با افرادی آشنا شدم که امروز برایم مانند خانواده هستند و تا آخر عمر از آنها قدردانی خواهم کرد.

مایلم از این فرصت استفاده کنم و از همه مدیران‌مان؛ آنتونلو، بپه (جوزپه ماروتا)، خاویر (زانتی)، پیرو (آئوسیلیو)، داریو (باچین)، لوکا، ماتئو، آنجلو، آندره‌آ، لیونل، مارک (دیگر مدیران باشگاه) ... که مرا در این مدت تحمل، حمایت و محافظت کردند و به من آموزش دادند که چطور رئیس این باشگاه باشم، تشکر کنم. همچنین می‌خواهم از همه کارکنان‌مان تشکر کنم که از ویاله دلالیبراتزیونه (مقر باشگاه)، آپیانو (محل تمرین اینتر)، اینترلو (آکادمی باشگاه اینتر) و در نهایت ورزشگاه سن‌سیرو سخت کوشیدند تا باشگاه رشد کند و اینتر محبوب‌مان به موفقیت‌های فوق‌العاده دست یابد.

تشکر ویژه از بازیکنان سابق ما و قهرمانان دو ستاره فعلی. بسیاری از شما با من به عنوان یک دوست رفتار کردید و مرا در جمع خود راه دادید، طوری که انگار من یکی از شما هستم و پیوندی که به عنوان رئیس و بازیکنان داشتیم بسیار فراتر از این بود. همچنین از همه مربیان‌مان به ویژه سیمونه اینزاگی که مردی با ارزش‌های واقعی و قوی که در دوران ریاستم خوش شانس بودم او را روی نیمکت‌مان داشتیم، تشکر می‌کنم.

در نهایت؛ اینتر بدون هواداران فوق‌العاده ما اینتر نخواهد بود. متشکرم از همه شما به خاطر پیام‌های زیبای‌تان. واقعاً در این لحظات بسیار احساسی این پیام‌ها برای من ارزش زیادی دارد. من مشتاقانه منتظرم که روی سکوهای سن‌سیرو به شما بپیوندم و برای اینترمان شعار سر دهم، شاید از کوروانورد (جایگاه تیفوسی‌های اینتر).

برای کسانی که این باشگاه را به جلو می‌برند؛ لطفا اینتر ما را دوست داشته باشید، از مردم آن محافظت کنید و مهمتر از همه، به ارزش‌های اصلی آن احترام بگذارید. این یک افتخار و مسؤلیت بزرگ بود که رهبری اینتر را بر عهده گرفتم. با عشق و مراقبت، اینتر با نتایج عظیمش، هیجان و شادی به شما پاسخ خواهد داد.

برای من ریاست باشگاه اینتر بزرگترین افتخار زندگی‌ام بوده است.

اینتر به پیش تا همیشه. اینتر را دوست دارم! همیشه یکی از شما - استیون».

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.