مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی برابر استقلال خوزستان را مدیون هواداران خود هستیم و بازی امروز درس عبرتی برای ما شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی آل کثیر در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان اظهار داشت: پیروزی در این بازی را مدیون هواداران هستیم وقتی که دیداری ۳ بر صفر می‌شود، هواداران ورزشگاه را ترک می‌کنند اما هواداران پرسپولیس باقی ماندند و تیم را تشویق کردند و خدا را شکر هم توانستیم با یک کامبک تاریخی پیروز از زمین خارج شویم.

او در خصوص اینکه در پایان نیمه اول در رختکن پرسپولیس چه صحبت‌هایی رد و بدل شد، گفت: حرف خاصی زده نشد اما گفتیم باید بازی را پیروز شویم.

مهاجم پرسپولیس درباره ناراحتی هواداران پرسپولیس در نیمه نخست پس از دریافت ۳ گل تصریح کرد: در فوتبال چنین اتفاقاتی پیش می‌آید که ۳ گل دریافت کنید و بعد ۴ گل بزنید، اما کدام فوتبالیست دوست دارد که تیمش ببازد یا گل بخورد؟ این پیروزی را مدیون هواداران بودیم و درس عبرتی برای ما شد.

آل کثیر تصریح کرد: فوتبال مانند بسکتبال نیست که هر توپی تبدیل به گل شود، من هم دوست دارم هر بازی ۳ گل بزنم اما نمی‌شود. ما خیلی خوب موقعیت ایجاد می‌کنیم.

او در پایان گفت: اگر خدا بخواهد قهرمان می‌شویم و ما کار خودمان را می‌کنیم و مابقی دست خداست.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.