سرمربی تیم ملی فوتبال اتریش هنوز بر این باور است که تصمیمش برای رد پیشنهاد بایرن مونیخ درست بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رالف رانگنیک که اخیراً پیشنهاد سرمربیگری بایرن مونیخ را رد کرد تا تمام تمرکزش را روی هدایت تیم ملی فوتبال اتریش در مسابقات پیش‌روی یورو ۲۰۲۴ بگذارد، به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت اتریش» گفت: رد پیشنهاد بایرن تصمیم آسانی نبود. ما (اشاره به خودش و کادرفنی‌اش) در دو سال اخیر زمان و انرژی زیادی روی تیم ملی فوتبال اتریش و برای رسیدن به این جایگاه، گذاشته‌ایم.

وی افزود: تحت‌ هیچ شرایطی نمی‌خواستم تیم ملی اتریش را به خطر بیندازم. انجام همزمان هر دو کار برای دو ماه و نیم آینده هم تقریباً غیرممکن بود. به قلبم اعتماد کردم، به حرف قلبم گوش دادم و تصمیم گرفتم اینجا بمانم. هنوز هم بر این باورم که رد پیشنهاد بایرن مونیخ، تصمیم درستی بود.

باشگاه بایرن مونیخ پس از ناکامی در استخدام ژابی آلونسو و یولیان ناگلسمان، به عنوان «پلن C» سراغ به خدمت گرفتن رالف رانگنیک رفت که در این مورد هم به نتیجه نرسید.

تیم تحت‌هدایت رانگنیک ۶۵ ساله که سابقه هدایت تیم‌هایی همچون هانوفر، اشتوتگارت، شالکه، هوفنهایم، لایپزیگ و منچستریونایتد را در کارنامه‌ حرفه‌ای‌اش دارد، در گروه D مسابقات یورو ۲۰۲۴ با لهستان، هلند و فرانسه همگروه است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.