رئیس باشگاه میلان اعلام کرد که سرمربی روسونری قطعاً تا پایان فصل جاری به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شایعات درباره احتمال اخراج استفانو پیولی از مربیگری میلان در ۵ هفته باقی مانده به پایان فصل جاری سری A توسط پائولو اسکارونی رئیس باشگاه میلان تکذیب شد.

اسکارونی در حاشیه مراسمی که توسط روزنامه فولیوی ایتالیا ترتیب داده شده بود، به باخت ۲ بر یک روسونری برابر اینتر در دربی دلامادونینا اشاره‌ای داشت و گفت: فصل هنوز تمام نشده است و ما باید تا پایان فصل برای کسب مقام دوم بجنگیم. فصل خوبی داشتیم و نباید این موضوع را از یاد ببریم. اینتر لیاقتش را داشت که جام را ببرد، بنابرین به بازیکنان این تیم و ماروتا (مدیر اجرایی باشگاه) تبریک می‌گویم.

رئیس باشگاه میلان درباره آینده استفانو پیولی و احتمال اخراج او در پایان فصل جاری نیز تأکید کرد: من چنین چیزی را تأیید نمی‌کنم. پیولی سرمربی تیم ماست و تا پایان فصل هم خواهد ماند. من مطمئنم که پیولی به تیم ما برای کسب پیروزی‌های لازم به منظور کسب عنوان نایب قهرمانی کمک خواهد کرد. او و مدیران، شرایط تیم را برای آینده ارزیابی خواهند کرد و من هم ترجیح می‌دهم که تا پایان فصل درباره این موضوع صحبتی نداشته باشم.

پیولی تا پایان فصل آینده با میلان قرارداد دارد اما جورجو فورلانی مدیراجرایی باشگاه میلان روز دوشنبه اعلام کرد که جری کاردیناله، مالک باشگاه در نهایت درباره آینده سرمربی تیم تصمیم‌گیری خواهد کرد.

اسکارونی در پایان درباره پروژه باشگاه میلان برای احداث استادیوم اختصاصی نیز تأکید کرد: ساخت استادیوم سن دوناتو برای ما فراتر از یک گزینه است. ما ۴۰ میلیون یورو صرف خرید زمینی در این منطقه کرده‌ایم. پروژه ساخت استادیوم با موانع قانونی معمول در ایتالیا روبه‌رو است اما یک گروه اقلیت پرسر و صدا هم می‌توانند سیاستمداران را برای عقب‌نشینی از موضع‌شان راضی کنند. سالا (شهردار میلان) از ما خواست که به بازسازی استادیوم سن‌سیرو فکر کنیم و تا ماه ژوئن نتیجه را به او اطلاع بدهیم. ما اما منتظر جزئیات جدید هستیم تا ببینیم که بازسازی ورزشگاه چقدر روی ظرفیت آنها در طول فصل تأثیر می‌گذارد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.