هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان اعتقاد دارد تساوی دیرهنگام این تیم در خانه گل‌گهر سیرجان به اندازه برد بوده است.

حسن شوشتری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بیرون از خانه تیمش برابر گل‌گهر اظهار داشت: هر دو تیم در نیمه اول عملکرد خوبی نداشتند و شرایط جوی هم روی بازی تأثیر منفی گذاشته بود. در نیمه دوم بعد از خوردن گل اول، بازی دست ما بود که متأسفانه در دقیقه ۹۰ گل خوردیم و کارمان بسیار سخت شد.

وی در ادامه افزود: وقتی ۲ بر صفر عقب افتادیم، اصلاً فکر نمی‌کردیم بازی را مساوی کنیم، ولی خدا را شکر که بهترین اتفاق رخ داد و توانستیم دو گل بزنیم. ارزش این مساوی به اندازه برد بود و خوشحالیم که در سیرجان امتیاز گرفتیم.

شوشتری در پاسخ به این پرسش که آیا شاگردان پورموسوی در لیگ برتر می‌مانند یا خیر، یادآور شد: ما قطعاً در لیگ برتر می‌مانیم، چون تیم خوبی داریم و سرنوشت ماندن هم دست خودمان است. قطعاً از این بابت نگرانی نداریم. البته این را هم باید بگویم که ما در این فصل خیلی بدشانسی آوردیم و مستحق این بودیم که بیشتر امتیاز بگیریم.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره عملکرد خودش در این فصل گفت: من سه پاس گل دادم و یک گل زدم. خدا را شکر از عملکردم راضی هستم. دوست دارم بهتر از این بازی کنم تا هواداران و کادر فنی هم راضی باشند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.