تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری رقابت های لیگ برتر با مصدومیت متوالی بازیکنان خود روبروست تا در حساسترین مقطع فصل از داشتن آنها محروم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در کورس قهرمانی با استقلال برای تصاحب عنوان نخست رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر در حالی ادامه دارد که تمرینات انفرادی بازیکنان مصدوم همچنان ادامه دارد.

سرخپوشان پایتخت که در نیم فصل اول بارها با آسیب دیدگی نفراتی همچون وحید امیری، یاسین سلمانی، علیرضا خدادادی، علی نعمتی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، محمد عمری و سعید صادقی روبرو شدند در دور برگشت هم با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کردند. این تیم همزمان با پذیرش سرمربیگری تیم توسط اوسمار ویه‌را، میلاد سرلک و محمد عمری را به ملوان و همچنین شهاب زاهدی را به آویسپا ژاپن همچون شهاب زاهدی دیگر در لیست خود نداشت تا آنها از دست داد اما آسیب دیدگی همچنان با این تیم همراه بود.

مصدومیت جدی یاسین سلمانی و مرتضی پورعلی گنجی باعث خروج آنها از لیست نفرات سرخپوشان شد تا در دور برگشت بازی‌های لیگ بیست و سوم جایی در ترکیب نداشته باشند و نفراتی همچون عبدالکریم حسین، عیسی آل کثیر، محمد خدابنده لو و اوستون ارونوف به این تیم اضافه شده و به کادر فنی کمک کنند.

با این حال زنجیره مصدومیت بازیکنان پرسپولیس قطع نشد تا وحید امیری باز هم خیلی دیر آماده بازی کردن شود. وحدت هنانوف و گئورگی گولسیانی هم بطور متوالی مصدوم شدند تا حضور آنها در ترکیب اصلی با ریسک همراه باشد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس نیز جزو نفراتی است که به دلیل آسیب دیدگی در اردوی تیم ملی ایران نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند. حالا امید عالیشاه نیز به لیست مصدومان پرسپولیس اضافه شده است و بازی حساس با سپاهان اصفهان را از دست داد تا یکی از آماده‌ترین هافبک‌های خود را از دست بدهد.

تعداد مصدومان پرسپولیس نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتری میزان قابل ملاحظه‌ای است که به نظر می رسدبدنسازهای این تیم نیاز به بازنگری تمرین‌ها و همچنین کادر پزشکی نیاز به بهبود روند دوران نقاهت نفراتی همچون وحید امیری و امید عالیشاه داشته باشد تا آنها با مصدومیت‌های متوالی روبرو نشوند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.