کارشناس فوتبال با بیان اینکه پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود، گفت: شرایط پرسپولیس خیلی بهتر از استقلال است و بازیکنان این تیم واقعا فوتبال بازی می‌کنند و قهرمانی برای این تیم است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس تا پایان فصل بیست و سوم باید در ۶ دیدار به میدان برود که با توجه به رقابت این تیم با استقلال تهران در صدر جدول دیدارهای باقی مانده از حساسیت بسیار بالایی برای سرخ‌ها همراه است. پرسپولیس در این ۶ بازی باید به ترتیب برابر تیم‌های سپاهان، نساجی، هوادار، استقلال خوزستان، شمس آذر و مس رفسنجان به میدان برود.

بهنام طاهرزاده پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در رابطه با عملکرد این تیم در لیگ برتر و دیدارهای باقی مانده اظهار داشت: خدا را شکر روند پرسپولیس رو به رشد بوده و آرامش خوبی در تیم حاکم است که باعث خواهد شد تا بازیکنان بتوانند بهترین عملکرد خود را در زمین بازی نشان دهند. «اوسمار ویه‌را» از زمانی که هدایت پرسپولیس را عهده دار شده، عملکرد خیلی خوبی داشته و با توجه به یارگیری که در نیم فصل صورت گرفت، این تیم به مدعی اصلی قهرمانی تبدیل شد.

پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود

او ادامه داد: پرسپولیس اگر با همین آرامش دیدارهای خود را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود. مطمئن باشید که شاگردان اوسمار از پس سپاهان در هفته بیست و پنجم بر خواهند آمد و آن طرف تراکتور برابر استقلال امتیاز خواهد گرفت و پرسپولیس هفته آینده را با صدرنشینی به پایان خواهد رساند. شرایطی در تراکتور به وجود آمده که به نظرم بازیکنان این تیم منسجم‌تر از قبل بازی خواهند کرد تا در پایان فصل بتوانند در جایگاه مناسبی قرار گیرند و امیدوارم که استقلال در مقابل تراکتور نتواند به پیروزی دست یابد.

پرسپولیس مانند منچسترسیتی است

طاهرزاده افزود: اوسمار در مدت زمانی کوتاهی که در پرسپولیس حضور داشته توانسته جو رسانه‌ای که پیش از این علیه او بود را خنثی کند. روند بازی کردن این تیم خیلی خوب است و تعویض‌هایی که اوسمار در جریان بازی انجام می‌دهد باعث می‌شود تا نحوه نمایش بازیکنان دچار اُفت نشود. تیم پرسپولیس به معنای واقعی فوتبال بازی می‌کند، دقیقاً چنین عملکردی را ما در تیم منچسترسیتی انگلیس می‌بینیم که بازیکنان این تیم اصل ضد فوتبال عمل نمی‌کنند و از دقیقه یک تا ۹۰ مدام به دنبال رسیدن گل هستند که همین موضوع باعث خواهد شد تا هواداران نیز از عملکرد بازیکنان تیمشان رضایت داشته باشند.

ریکاوری اوسمار مانع از خستگی بازیکنان می‌شود

کارشناس فوتبال در رابطه با حضور پرسپولیس در جام حذفی گفت: مطمئناً اوسمار ریکاوری خوبی برای بازیکنان در نظر می‌گیرد و این مورد را در دیدارهای گذشته نیز اثبات کرده است. حضور نداشتن استقلال در جام حذفی به ضرر بازیکنان پرسپولیس نیست، به نظرم تیم استقلال اسیر حاشیه‌های درون باشگاهی شده و این موضوع به سود رقبای این تیم از جمله پرسپولیس خواهد بود. اگر به بازی دو تیم نگاه کنید متوجه خواهید شد که نحوه بازی کردن پرسپولیس بسیار زیبار تر از استقلال است، به عنوان مثال در بازی با شمس آذر داور چندین بار دچار اشتباه شد که از این موارد در بازی‌های این فصل استقلال زیاد شاهد بودیم با این رفتارها نمی‌شود همیشه در صدر ماند و بالاخره حق به حق دار خواهد رسید.

او در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاالله پرسپولیس امسال هم بر سکوی نخست فوتبال ایران خواهد ایستاد و بار دیگر شادی هواداران این تیم را شاهد خواهیم بود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.