مربی فوتسال کشورمان معتقد است که تیم ملی ایران برای موفقیت مقابل رقبایی چون ژاپن باید عملکردی به مراتب بهتر از دیدار با بحرین ارائه کند.

رضا لک درباره برتری ۵ بر ۳ تیم ملی فوتسال ایران مقابل بحرین در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: فقط باید خدا را بابت این پیروزی شکر کنیم. در نیمه اول خیلی بی‌کیفیت بودیم و در نیمه دوم بهتر شدیم، اما با چیزی که باید باشیم، فاصله زیادی داریم. بحرین تیم بی‌کیفیتی بود و استاندارد چندانی نداشت. وحید شمسایی و دستیارانش باید این بازی را آنالیز کنند.

«حس می‌کنم باید خیلی بهتر از این باشیم و توانایی آن را هم داریم.»، وی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: در بخش‌های دفاع، حمله و ضدحمله در نیمه اول بد بودیم و ما از طریق تماشای بازی نمی‌دانستیم تیم می‌خواهد چه کند. امیدوارم نقاط ضعف و قوت تیم ملی بررسی شود و بهتر از این باشیم. ممکن است زودتر از چیزی که تصور می‌کردیم، با ژاپن بازی کنیم که با این عملکرد، کارمان سخت می‌شود.

مربی فوتسال کشورمان در مورد عملکرد پایین‌تر از حد انتظار ستارگانی چون علی اصغر حسن‌زاده و مسلم اولادقباد تصریح کرد: ما هیچ بازیکن خوبی نداشتیم و کارهای ترکیبی خوبی انجام ندادیم. بازی ما با بحرین در حد نام و شأن فوتسال ایران نبود. مقابل تیمی چون بحرین که به‌صورت بسته دفاع می‌کند، باید با کارهای تاکتیکی و دو یا سه نفره راه‌هایی ایجاد کنیم تا به دروازه رقیب برسیم.

لک با بیان اینکه بحرین به بیشتر از ۹۰ درصد از خواسته خود رسید، عنوان کرد: هم به‌صورت بسته دفاع کرد، هم در ضدحملات به گل رسید. بازیکنان فوق‌العاده تاکتیک و باهوشی چون حسن‌زاده می‌توانند به تیم کمک کند. به نظر می‌رسد محوریت بازی ایران روی بازیکن خاصی نیست. حداقل چنین بازیکنی در دیدار با بحرین به چشم نیامد.

وی با انتقاد مجدد از نمایش تیم ملی فوتسال ایران مقابل تیم هفتادوهشتم رده‌بندی تیم‌های ملی جهان بیان کرد: بازی ضعیفی دیدیم و باید از هر جهت بهتر شویم. عملکرد خوبی روی ضربات اوت و کرنر نداشتیم و در دفاع نیز همین شرایط را داشتیم. تیم ملی در جریان جام ملت‌های آسیا قرار دارد و نباید به آن هجمه وارد کرد، اما اعضای تیم ملی باید بدانند که خیلی بد بودند و باید بازی‌های بهتری در حد خودشان و فوتسال ایران ارائه کنند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.