دو دیدار پایانی هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر امروز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر امروز (یکشنبه) با دو دیدار به پایان می‌رسد و دو تیم اصفهانی ذوب‌آهن و سپاهان به ترتیب به مصاف آلومینیوم اراک و ملوان بندرانزلی خواهند رفت.

* ذوب‌آهن اصفهان - آلومینیوم اراک ساعت ۱۶:۳۰

جدال تیم‌های ۳۰ امتیازی و میانه جدولی لیگ برای ارتقای جایگاه‌شان در جدول رده بندی. ذوبی‌ها که پس از استعفای ربیعی و بازگشت دوباره او به تیم، تراکتور را در هفته بیست‌و‌سوم با چهار گل در تبریز شکست دادند، چند روز پیش در دیداری عقب افتاده دربی اصفهان را به سپاهان واگذار کردند. این تیم اصفهانی که در فصل جاری عملکرد خوبی نداشته، حالا در تقابل با تیم مجتبی حسینی به دنبال افزایش امتیازات و پیروزی در این دیدار خانگی خواهد بود. حسینی که زمانی در ذوب آهن بود به دنبال کسب پیروزی برابر تیم سابق خود است.

* ملوان بندرانزلی - سپاهان اصفهان ساعت ۱۷

گربه سیاه سپاهان در فصل‌های اخیر حالا رقابت نزدیکی با این تیم در جدول رده‌بندی دارد. شاگردان تارتار در ملوان که در نیم‌فصل نخست با نتیجه ۳ بر ۲ تیم پُر ستاره مورایس را در اصفهان شکست دادند، اکنون با ۳۸ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار دارند و با توجه به اُفت تراکتور در هفته‌های اخیر، می‌توانند با تکرار برتری مقابل سپاهان چشم امید به کسب سهمیه آسیایی نیز داشته باشند.

از سوی دیگر سپاهان که بخت قهرمانی در فصل جاری محسوب می‌شد، با عدم نتیجه‌گیری در هفته‌های اخیر کورس قهرمانی را به استقلال و پرسپولیس باخته و حالا برای کسب سهمیه و از دست نرفتن کور سوی امیدش در انزلی کار سختی خواهد داشت. تیم مورایس با ۴۲ امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارد.

نتایج دیدارهای برگزار شده هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال در زیر آمده است:

پیکان ۲ - هوادار ۲ گل‌گهر سیرجان ۲ - استقلال خوزستان ۲ صنعت نفت آبادان صفر - پرسپولیس ۳ نساجی مازندران یک - تراکتور تبریز صفر استقلال ۳ - شمس آذر قزوین ۲ فولاد خوزستان صفر - مس رفسنجان یک

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.