سرمربی ملوان با بیان اینکه کسی فکر نمی‌کرد این تیم روزی با سپاهان رقابت کند دیدار با رقیب اصفهانی را حساس و تعیین‌کننده خواند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار فردای ملوان انزلی مقابل سپاهان اصفهان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال، گفت: جا دارد یاد و خاطره نادر دست‌نشان و مهرداد اولادی را در سالگرد درگذشت‌شان گرامی بداریم، این دو عزیز برای ملوان زحمت کشیدند. بازی بسیار مهم و حیاتی داریم، دیداری که با یکی از رقیبان‌مان است. ابتدای فصل هیچ‌کس فکر نمی‌کرد ملوان در هفته بیست‌وچهارم با سپاهان رقابت کند. خدا را شکر می‌کنیم خانواده بزرگ ملوان آنقدر خوب کار کرده است که با سپاهان رقابت کند.

وی افزود: جا دارد از همه عزیزان در استان گیلان تشکر کنم. این تیم متعلق به استان گیلان است و از همه مهم‌تر هواداران که فردا به وجودشان خیلی نیاز داریم. آنها به عنوان یار دوازدهم واقعا تأثیرگذار هستند. هواداران ملوان ورزشگاه را به آتش می‌کشند و فضا را برای تیم‌های میهمان جهنم می‌کنند. دوست دارم فردا جای خالی در ورزشگاه نباشد، چون بازی مهمی داریم. سپاهان تیمی قابل احترام و از باشگاه‌های پرامکانات و حرفه‌ای کشور است. برای آنها به غیر از دیدار فردا آرزوی موفقیت می‌کنم. ما هم ملوان هستیم و کادرفنی، بازیکنان و مدیریتش تشنه موفقیت هستند. برای جنگیدن پا پس نمی‌کشیم و تا روز آخر مبارزه می‌کنیم. امیدوارم پایان کار خوبی داشته باشیم و به یادگار بماند.

سرمربی ملوان در رابطه با شانس کسب سهمیه آسیایی تیمش گفت: بازی فردا تعیین کننده است و اگر بتوانیم سپاهان را شکست دهیم راه‌مان هموارتر می‌شود. البته بازی مستقیم با تراکتور تبریز نیز داریم. انتظارها از تیم بالا نباشد ولی خودم از این تیم انتظار دارم. ملوان می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد.

تارتار در مورد وضعیت دیسک کمرش عنوان کرد: شرایطم بهتر است ولی هنوز از ناحیه دیسک کمر مشکل دارم. باید کار نیمه تمام را تمام کنیم و با قدرت کارمان را پیش ببریم. پس از فصل، باید درمان جدی داشته باشم.

وی درباره استفاده از ماهان، بازیکن جوان ملوان در ترکیب این تیم یادآور شد: ماهان از بازیکنان آینده‌دار است. نه تنها او، از سینا سعادتمند، افشار صداقت و ... نیز استفاده کردیم. در کنار جوانگرایی و موفقیت بزرگسالان، نیم نگاهی به آکادمی داریم. آینده بومی استان برای من مهم است. در تیم‌های سابقم سعی کردم به بازیکنان آکادمی بها بدهم.

تارتار در خصوص اشتباهات داوری علیه ملوان در دیدار هفته گذشته برابر پرسپولیس گفت: پس از بازی محترمانه اعتراض کردیم ولی شرایط انضباطی را می‌بینید. ما باید کنار تیم باشیم و محروم نشویم. نه تنها بازی با پرسپولیس، بلکه در برخی از بازی‌ها از داوری ضربه خوردیم. اگر اشتباهات داوری نبود حداقل در جایگاه سوم قرار داشتیم. به عنوان مثال بازی با صنعت نفت در آبادان، استقلال در آزادی و سپاهان در اصفهان نیز مشکل داوری داشتیم.

وی افزود: امیدوارم سیستم کمک داور ویدیویی VAR وارد فوتبال کشور شود و معضلات داوری کمتر شود. امیدوارم فردا بهترین و با کیفیت‌ترین فرد مسابقه داور باشد تا خدای ناکرده تیمی متضرر نشود. همیشه از داوران می‌خواهم عدالت را اجرا کنند. اگر تیم مقابل ما حقی دارد، باید به او بدهند. شبانه‌روز کادرفنی و بازیکنان زحمت می‌کشند و ممکن است با یک سوت اشتباه تمام زحمات به باد برود.

تارتار در رابطه با مرحوم و مصدومان ملوان گفت: گروه پزشکی باید یکی دو نفر را تأیید کند ولی محروم نداریم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.