تیم ملی فوتبال ایرلند هم از جمله تیم هایی است که خواهان جذب گزینه مورد نظر تراکتوری ها برای هدایت این تیم است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از خروج «پاکو خمز» از هدایت این تیم با گزینه‌های متفاوتی در حال مذاکره است و طبق اعلام هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل این تیم، «کریس کلمن» یکی از گزینه‌های مدنظر تراکتور برای نشستن روی نیمکت تیم است.

این در حالی است که این مربی ۵۳ که اصالتی ولزی دارد سابقه هدایت تیم‌هایی چون فولام انگلیس، رئال سوسیداد اسپانیا و تیم ملی فوتبال ولز را در کارنامه دارد. «آترومیتوس» یونان آخرین تیمی بود که «کلمن» هدایت او را برعهده داشت و در اواخر سال ۲۰۲۳ از این تیم جدا شد و طی چند ماه اخیر هدایت تیمی را برعهده نگرفته است.

اما به نظر می‌رسد علاوه بر تراکتور، تیم‌های دیگری هم به دنبال جذب این سرمربی هستند. پایگاه خبری «AOL» در خبری اعلام کرده است که تیم ملی فوتبال ایرلند هم یکی از تیم‌هایی است که به دنبال جذب این مربی ولزی است.

«جان اوشی» بازیکن سابق منچستریونایتد در حال حاضر به طور موقت هدایت ایرلند را برعهده دارد اما فدراسیون فوتبال این کشور در حال مذاکره با گزینه‌های مختلف برای نیمکت این تیم است. «مارک کانهام» مدیر تیم ملی فوتبال ایرلند اعلام کرده است که این تیم قصد دارد در صورت به توافق رسیدن با جان اوشی به همکاری با او ادامه دهد اما در عین حال از مذاکره با افراد مختلفی صحبت کرده است که علاوه بر «کریس کلمن» که گزینه مدنظر تراکتوری‌ها است می‌توان به «روی کین» کاپیتان سابق ایرلند، «لی کارسلی» سرمربی تیم زیر ۲۱ ساله‌های انگلیس، «نیل لنون» سرمربی پیشین سلتیک و همچنین «آنتونی باری» اشاره کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.