تساوی دو رقیب اصلی ایران در راه صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های فوتسال آسیا، به شاگردان شمسایی کمک می‌کند با غلبه بر بحرین راهی یک‌چهارم نهایی شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های ملی فوتسال افغانستان و کویت از ساعت ۱۲:۳۰ امروز (شنبه - به وقت ایران) در دور دوم از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۴، در سالن هوامارک بانکوک به مصاف هم رفتند که این دیدار به تساوی ۳-۳ انجامید.

با این نتیجه، کویت با کسب چهار امتیاز موقتاً در صدر جدول گروه D جام ملت‌های آسیا ایستاد و ایران با سه امتیاز، در جایگاه سوم قرار گرفت. افغانستان نیز با یک امتیاز در رتبه سوم قرار دارد.

تیم ملی کشورمان از ساعت ۱۷:۳۰ امروز مقابل بحرین صف‌آرایی می‌کند و در صورت غلبه بر بحرین، صعود زودهنگامی به جمع هشت تیم پایانی خواهد داشت که با این اوصاف تساوی افغانستان و کویت را باید به نفع ملی‌پوشان کشورمان دانست.

در هفته پایانی دیدارهای گروه D، کویت و افغانستان رقابت حساسی برای صعود به دور حذفی خواهند داشت. کویت با یک تساوی مقابل ایران نیز راهی یک‌چهارم نهایی می‌شود، اما شاگردان مجید مرتضایی در تیم ملی افغانستان باید امیدوار باشند کویت مغلوب ایران شود و خودشان با اختلاف گل قابل توجه بر بحرین غلبه کنند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.