مهاجم تیم خاتون بم گفت: فصل خوبی را سپری کردم و در مسابقات جام باشگاه های آسیا هم موفق به گلزنی شدم که این گل دقیقه ۹۳ مقابل نسف قارشی برایم بسیار دلچسب بود.

سارا دیدار پدیده ۱۹ ساله لیگ برتر فوتبال بانوان در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد دو رقمی شدن قهرمانی‌های تیم خاتون بم در رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: امثال اتفاق‌های زیاد و تلخی برای تیم ما رخ داد که شرایط را برای ما دشوار کرد. دهمین قهرمانی خاتون واقعا متفاوت بود اما خوشحالم که موفق شدیم هم از عنوان قهرمانی دوره قبل دفاع کنیم و هم یک افتخار دیگر را برای باشگاه خاتون به ثبت برسانیم.

وی افزود: از دست دادن ملیکا محمدی و آسیب دیدن بهناز و زهرا تجربه‌های سخت و تلخی برای تیم ما بود. هر سه بازیکن از بهترین‌های ما بودند که نقش پررنگی در کسب پیروزی‌های تیم داشتند که نبودشان هم کامل به چشم آمد. بعد از این اتفاق تلخ آنچه که باعث شد بازیکن‌ها دوباره روحیه قهرمانی به خود بگیرند این بود که دوست داشتیم اینبار این جام را به ملیکای عزیز هدیه کنیم. همگی هم قسم شدیم و در نهایت با وجود همه حرف و حدیث‌ها دهمین جام را بالای سر بردیم.

مهاجم تیم خاتون بم در ادامه در توضیح صحبت‌های مطرح شده درخصوص قهرمانی این فصل شان گفت: علاقه ای ندارم به حواشی بپردازم. اما امسال زیاد شنیدیم که گفتن داوری‌ها بیشتر به سود خاتون بود این درحالی است که خود ما از وضعیت قضاوت بازیها گله‌مند بودیم. خاتون هم در فصلی که گذشت از داوری آسیب دید و بارها هم معترض این وضعیت بودیم اما آنچه مهم بود و باعث شد ما هر روز به قهرمانی نزدیک شویم بی‌توجه بودن به این حاشیه‌ها بود.

دیدار در پاسخ به این پرسش که امسال بر خلاف فصل‌های گذشته در اکثر بازیهای لیگ بازیکن فیکس بودی؛ گفت: من در طول سه فصل حضورم در خاتون معمولا در دقایق پایانی و به عنوان بازیکن تعویضی برای خاتون به میدان می‌رفتم اما امسال از همان ابتدای فصل خانم جعفری قول دادند که حضور بیشتر و ثابت‌تری در بازیها خواهم داشت. اتفاق تلخی هم که برای هم تیمی هایم رخ داد باعث شد در ادامه به عنوان بازیکن اصلی در ترکیب خاتون قرار بگیرم.

وی در ادامه اضافه کرد: البته امسال در مجموع سال خوبی را سپری کردم در مسابقات جام باشگاه های آسیا هم برای تیم خاتون بازی کردم و موفق به گلزنی هم شدم که این گل دقیقه ۹۳ مقابل نسف قارشی برایم دلچسب بود. تاثیر این گل به قدری در ذهنم ماندگار شد که با انگیزه بیشتری برای بازیهای لیگ خودم را آماده کردم. برای این فصل پیش می آمد که روزی سه بار تمرین کنم که کار آسانی نیست اما خوشحالم که تلاش هایم همه نتیجه داد و سومین گل زن این فصل فوتبال زنان شدم.

مهاجم فوتبال زنان ایران در پایان گفت: لیگ خوبی را سپری کردیم و به اعتقاد خودم داوری‌ها تنها نکته منفی لیگ بود که امید داریم برای فصل آینده این مشکل برطرف شود تا تیم‌ها کمتر آسیب ببینند. فوتبال بانوان روزهای خوبی را پشت سرمی‌گذارد و استقبال برای تیمداری در این بخش بهبود پیدا کرده است که این مورد نوید بخش روزهای خوبی برای ما خواهد بود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.