کادر پزشکی پرسپولیس با وجود بهبود وضعیت دست دروازه بان اول این تیم خواستار ادامه استراحت او هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بیرانوند به دلیل آسیب دیدگی قدیمی از ناحیه مچ دست، مجبور به گچ گرفتگی دست خود شد تا امیررضا رفیعی در سه دیدار گذشته این تیم جای او را بگیرد و دروازه تیمش را مقابل گل گهر سیرجان، ملوان و صنعت نفت آبادان بسته نگه دارد.

با این حال بهبود مصدومیت بیرانوند باعث شده تا دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس گچ دست خود را باز کرده و برای تمرین دروازه بانی اعلام آمادگی کند.

با این حال کادر پزشکی سرخپوشان توصیه کرده است او در دیدار یک هشتم جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک هم نیمکت نشین بماند تا روند درمانی خود را به طور کامل طی کرده و آماده تقابل حساس با سپاهان اصفهان در لیگ برتر شود.

عملکرد قابل قبول رفیعی باعث شده تا کادر فنی پرسپولیس نسبت به ادامه استفاده از او اطمینان خاطر پیدا کند اما تصمیم گیری درباره حضور بیرانوند را به خودش سپرده تا او در خصوص حضورش در اراک تصمیم گیری کند.

قرار است بیرانوند پس از معانیه امروز پزشکان و اطلاع از وضعیت مچ دست آسیب دیده خود درباره بازی با آلومینیوم اراک تصمیم نهایی بگیرد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک ساعت ۱۸:۱۵ هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در یک هشتم نهایی جام حذفی برگزار می‌شود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.