دور دوم رقابت های جام ملت های آسیا امروز با برگزاری ۴ دیدار پیگیری خواهد شد و در مهمترین دیدارها ایران و ژاپن به مصاف حریفان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۲۴ فوتسال آسیا امروز با برگزاری ۴ دیدار پیگیری خواهد شد و تیم‌های حاضر در گروه‌های C و D دومین دیدار خود را برگزار خواهند کرد.

گروه C

در گروه C تیم فوتسال قرقیزستان که در نخستین دیدار موفق شده بود بزرگترین شگفتی بازی‌ها را رقم بزند و ژاپن را شکست دهد از ساعت ۱۰:۳۰ با تاجیکستانی بازی خواهد کرد که در دیدار نخست کره جنوبی را از پیش رو برداشته بود. در دیگر دیدار این گروه هم ژاپن از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف کره جنوبی خواهد رفت.

در این گروه تاجیکستان و قرقیزستان با ۳ امتیاز صدرنشین هستند و ژاپن و کره جنوبی هم بدون امتیاز در رده سوم و چهارم قرار دارند.

گروه D

در گروه D هم تیم فوتسال افغانستان که در دیدار نخست برابر ایران عملکرد خوبی داشت و علی رغم شکست ۳ بر یک توانسته بود تحسین کارشناسان و هواداران را برانگیزد از ساعت ۱۲:۳۰ با کویت دیدار خواهد کرد.

از ساعت ۱۷:۳۰ هم تیم ملی فوتسال کشورمان با هدایت وحید شمسایی رو در روی بحرین قرار خواهد گرفت. بحرین در دیدار نخست خود با نتیجه ۲ بر یک برابر کویت تن به شکست داده بود.

در صورتی که تیم ملی ایران در این دیدار بتواند ۳ امتیاز بازی را کسب کند و در سوی دیگر هم افغانستان برابر کویت امتیاز از دست بدهد صعود شاگردان شمسایی به مرحله یک چهارم نهایی قطعی خواهد شد.

برنامه دیدارهای امروز به شرح زیر است:

* قرقیزستان - تاجیکستان، ساعت ۱۰:۳۰

* افغانستان - کویت، ساعت ۱۲:۳۰

* کره جنوبی - ژاپن، ساعت ۱۴:۳۰

* بحرین - ایران، ساعت ۱۷:۳۰

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.