سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد با ناسزا گفتن چیزی عوض نمی‌شود و وضعیت این تیم با یک برد عوض خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از بازی فولاد خوزستان مقابل مس رفسنجان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر، اظهار داشت: می‌دانستیم امروز بازی بسیار پرتنش و سختی را داریم و با استرسی که در مغز و عضلات ما، تک تک بچه‌ها، حتی هواداران‌مان و شما اعضای رسانه بود، بازی را شروع کردیم. بازی، بازی نبود که بخواهیم بازنده باشیم. بعد از گلی که ما به حریف دادیم، یک یا دو موقعیت نیز به دست آوردند. این موضوع هم به این دلیل بود که ما با فضای زیاد و برای بردن بازی می‌کردیم.

وی در ادامه افزود: متأسفانه مسابقه‌ای را که می‌توانست حداقل یک امتیاز برای ما داشته باشد، از دست دادیم. باید تمام تمرکزمان را برای بازی‌های آینده بگذاریم. اوضاع ما اوضاع مناسبی نیست و شرایط خراب‌تر شد و باید با تمام وجود، تمرکز و تمام انرژی مثبت برای بازی‌های آینده برویم. به مردم خوزستان، هواداران و اصحاب رسانه قول می‌دهیم تمام تلاش‌مان را به کار بگیریم که مردم در پایان فصل اینطور ناراحت و غمگین نباشند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین خاطر نشان کرد: به هر حال شرایط الان سخت است و همه باید به هم کمک کنیم. به هر حال اینکه الان به هم ناسزا بگوییم و بخواهیم چیزی را عوض کنیم، نمی‌شود. در مسیری که در کنار هم می‌رویم به هم کمک کنیم تا در انتهای فصل تیم فولاد را در لیگ داشته باشیم.

ویسی راجع به اینکه چرا با وجود تغییرات متوالی سرمربی فولاد اوضاع این تیم اصلاح نمی‌شود و نیاز تیمش برای بقا در لیگ برتر چیست، تصریح کرد: این تیم به یک برد نیاز دارد. اگر تیم قبل از من و مربیان قبلی نتیجه می‌گرفت که اصلاً جابه‌جایی صورت نمی‌دادند. یک کاروانی در یک مسیری مشغول رفتن است، وقتی اتفاقات بدی برایش رقم بخورد یک چیزهایی را در آن جابه‌جا می‌کنند. این در فوتبال دنیا، ایران و کشورهای اطراف ما تعویض سرمربی است. الان همه چیز بر عهده من است. گفتم تمام تمرکزم و وجودم را می‌گذارم. الان یک کالبدشکافی می‌خواهد. قرار بود ما فردا و پس فردا استراحت کنیم، که این کار را انجام نمی‌دهیم. قصد داریم دوباره شروع کنیم و به حالت خودمان برگردیم. ما باید در یک بازی برنده شویم. در آن بازی تمرکز بسیار زیاد و انرژی مثبت با من است و من باید این کار را انجام دهم که بچه‌ها به روال عادی خودشان بازگردند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.