از نگاه کاپیتان پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن لیگ برتر فوتبال ایران عجیب و آشفته است و همه در آن ناراضی هستند.

قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت حاکم بر مسابقات لیگ برتر که با حاشیه‌های مختلف همراه است، گفت: واقعاً لیگی عجیب داریم و فوتبال ایران با آشفتگی‌های زیادی درگیر است. شما می‌بینید که همه ناراضی و شاکی هستند. تیمی که در صدر جدول قرار دارد شاکی است، تیمی هم که در وسط یا انتهای جدول قرار دارد شاکی است و خیلی‌ها به بهانه‌های مختلف غُر می‌زنند!

کاپیتان پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه افزود: هر هفته شاهد صدور بیانه‌های مختلف هستیم و مصاحبه‌ها هم اکثراً جنبه اعتراض دارند، اکثر باشگاه‌ها هم در مورد داوری‌ها، برنامه‌ریزی بازی‌ها و خیلی چیزهای دیگر ناراضی هستند. وقتی با چنین وضعیتی مواجه هستیم، این نشان می‌دهد که فوتبال ما در خیلی چیزها مشکل دارد که باید حل شود. اگر قرار نیست این مشکلات حل شود بهتر است از خارج مدیر بیاوریم تا شاید اتفاق مثبتی رخ دهد.

این پیشکسوت فوتبال اصفهان در مورد اُفت سپاهان و اینکه شاگردان ژوزه مورایس از قهرمانی در لیگ دور شده‌اند، تأکید کرد: سپاهان مثل سال گذشته قافیه را به خودش باخت. آنها بازیکنانی گرانقیمت و باکیفیت دارند و خیلی‌ها تصور نمی‌کردند سپاهان با چنین وضعیتی مواجه شود. وقتی تیمی اینقدر اخراجی می‌دهد و راحت گل می‌خورد و در خط دفاع آسیب‌پذیر است، قطعاً درون خودش چه از لحاظ ذهنی و چه از لحاظ فنی مشکل دارد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که شانس قهرمانی استقلال بیشتر است یا پرسپولیس، یادآور شد: استقلال کمترین نوسان ممکن را در لیگ امسال داشته است و نمودار نتایج این تیم نشان می‌دهد که آنها چقدر در امتیازگیری موفق عمل کرده‌اند. استقلال انسجام تیمی خوبی دارد و خیلی سخت گل‌ می‌خورد، آنها اگر همین روند را در هفت بازی پایانی ادامه دهند شانس زیادی برای قهرمانی دارند. پرسپولیس هم تیم فوق‌العاده‌ای شده است و نسبت به گذشته تهاجمی‌تر فوتبال بازی می‌کند. با این اوصاف من فکر می‌کنم شانس قهرمانی هر دو تیم برابر است.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.