کارشناس فوتبال ایران با انتقاد از جدایی پاکو خمز از تراکتور گفت: رفتار او غیر حرفه ای بود ولی امیدوارم باشگاه تصمیم عجولانه‌ای نگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال تراکتور تبریز در حالی جمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ مقابل نساجی مازندران در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال کشور قرار می‌گیرد که پاکو خمز در تصمیم عجیب استعفای ناگهانی داد تا این تیم وارد بحران تازه ای شود.

سرمربی اسپانیایی سرخپوشان تبریز ضمن توافق دوطرفه با مدیران باشگاه تراکتور تبریز تصمیم به ترک فوتبال ایران گرفت تا محمد نصرتی هدایت این تیم را در ادامه رقابت‌های لیگ بیست و سوم و همچنین جام حذفی بر عهده بگیرد.

مرتضی اسدی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به تصمیم خمز در خصوص جدایی از جمع سرخپوشان تبریزی گفت: من فکر می‌کنم چیزی جز رفتار غیرحرفه‌ای از او سر نزده است. آقای خمز نتیجه‌های نامطلوبی در هفته‌های گذشته با تراکتور گرفت اما باز هم باشگاه و حتی هواداران از او حمایت کردند. گاهی اوقات قدرنشناسی آنها باعث می‌شود تا شما به حرفه‌ای نبودن آنها یقین پیدا کنید.

مربی فوتبال کشور درباره تأثیر این جدایی روی عملکرد تراکتور افزود: حیف است هواداران تراکتور تلخ‌ترین موضوعات را تجربه کنند. باید خدمت خانواده هوادار فقید این تیم که در جریان باخت مقابل ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه یادگار امام تبریز سکته مغزی کرد تسلیت بگویم. واقعا حق هیچ هواداری نیست چنین اتفاقی برایش رخ بدهد.

اسدی تاکید کرد: امیدوار هستم رفتار نامناسب خمز باعث تصمیم عجولانه باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید نشود. باید در ارامش و تعیین استراتژی جدید برای یک مربی دیگر تصمیم گیری شود. من نمی‌خواهم در کار مدیریت باشگاه دخالت کنم و می‌دانم برای تیم‌های خصوصی هزینه‌ها چقدر زیاد است اما امیدوار هستم از انتخاب‌های قبلی خود درس بگیرند و حاشیه‌ای جدید برای تیم خود نسازند.

پیشکسوت تراکتور تبریز در خصوص بازی‌های پیش روی تراکتور و شانس اندک قهرمانی این تیم در لیگ برتر گفت: باید پذیرفت در حال حاضر استقلال و پرسپولیس بیشترین شانس قهرمانی را دارند. تراکتور بعید است بتواند در زمان باقیمانده به صدر جدول برسد. این تیم در جام حذفی نیز حضور دارد و بهتر است تمرکز خود را روی بازی‌های حذفی بگذارد که مسیر کوتاه‌تری برای کسب جام است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.