پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان این که نباید از این تیم به خاطر بردهای کم گلش انتقاد کرد گفت: رقیب سنتی منتظر پیروزی شمس آذر است تا همچنان صدرنشین باقی بماند.

علی چینی در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار روز جمعه استقلال برابر شمس آذر قزوین که در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد گفت : آبی پوشان با برد برابر آلومینیوم اراک شرایط روحی خوبی پیدا کرده و خود را آماده دیدار برابر شمس آذر می کنند تا بتوانند این دیدار را هم با برد به پایان برسانند.

وی ادامه داد: شمس آذر به دنبال شگفتی سازی است و می خواهد در تهران از استقلال امتیاز بگیرد. البته شمس آذر در دور رفت به مراتب بهتر بازی می کرد و نتایج خوبی هم گرفته بود اما در دور برگشت عملکرد خوبی نداشت. با این حال برای دیدار با استقلال از انگیزه بالایی برخوردار است تا بتواند با ارایه یک بازی انتحاری معادلات بالای جدول را بر هم زده و رقبای استقلال را خوشحال کند.

کارشناس فوتبال در خصوص شرایط استقلال هم گفت : آبی ها می دانند که کار سختی برابر شمس آذر خواهند داشت اما نمی خواهند صدر جدول را به تیم دیگری بدهند و در پی این هستند تا روند بردهای خود را ادامه دهند تا به قهرمانی دست پیدا کنند، استقلال یکی از تیم های لیگ است که خیلی ساده بازی می کند و برنده هم از زمین خارج می شود بازیکنان استقلال با هماهنگی خوبی که در تمام خطوط دارند روان بازی می کنند و اگر همین شرایط را مقابل شمس آذر داشته باشند سه امتیاز را از آن خود خواهند کرد تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شوند .

چینی با انتقاد از کسانی که بردهای اقتصادی استقلال را مورد انتقاد قرار می دهند تاکید کرد : هر سرمربی تفکرات خاص خودش را دارد و نمی توان به او ایراد گرفت خصوصا وقتی تیم توانسته با همین تفکرات فقط یک بار در لیگ آن هم با اشتباه داوری شکست بخورد ، آیا اگر امتیاز نگیرد همین منتقدین استقلال دیگر انتقاد نمی‌کنند؟

وی ادامه داد: البته وقتی به جدول لیگ نگاه می‌کنیم استقلال دومین تیم در جدول از لحاظ گل زده است پس نمی دانم چرا یک عده فقط انتقاد می کنند و نمی خواهند تفکرات خودرا تغییر دهند ، استقلال ۷ هفته حساس پیش رو دارد که باید تمامی امتیازات را کسب کرده تا قهرمان شود بنابراین باید به حاشیه ها و انتقادهای غیر حرفه ای توجه نکند و تمام تمرکزش روی بازی های باقی مانده باشد ، هواداران هم باید در این شرایط حساس تیم را تنها نگذارند این انتظار از هواداران وجود دارد که جمعه ورزشگاه را پرکرده و تا پایان بازی تنها به تشویق تیم بپردازند تا استقلال با حمایت آنها حریف را شکست دهد .

وی در پایان خاطر نشان کرد: استقلال حساس ترین هفته ها را پیش رو دارد آنها باید برای رسیدن به قهرمانی آرامش داشته باشند ، مسوولان استقلال اختلافات را کنار بگذارند و بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند تا بازیکنان با روحیه ای بهتر تمرین و بازی کنند ، آرامش ، تمرکز ، اتحاد و با تمام وجود بازی کردن رمز موفقیت و رسیدن به قهرمانی برای استقلال خواهد بود که امیدواریم آبی پوشان با رعایت این نکات به قهرمانی دست پیدا کنند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.