سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: همیشه از بزرگان تیم تعریف کرده‌ام ولی بابت بازی با هوادار خیلی از آنها گله‌مند هستم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا عنایتی پس از تساوی ۲ - ۲ پیکان برابر هوادار در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر گفت: همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی سنگینی شد. بازی را به دو بخش تقسیم می‌کنم، در نیمه اول از نحوه بازی تیمم غافلگیر شدم و ۶،۷ بازیکن ما روی فرم نبودند. به مرور زمان وقتی کار از کار گذشت بازیکنان ما به شرایط خوبی رسیدند.

وی افزود: در نیمه دوم با تغییراتی که دادیم فرصت این را داشتیم که بازی را ببریم. تیمی که بازی باخته را برمی‌گرداند یعنی شخصیت خوبی دارد. همیشه از بزرگان تیم تعریف کرده‌ام ولی امروز خیلی از آنها گله‌مند هستم. توقع مربی این است وقتی در زمین مشکلی ایجاد می‌شود بازیکنان بزرگ واکنش نشان دهند ولی در ۳۰ دقیقه اول این اتفاق نیفتاد و دو گل خوردیم.

سرمربی پیکان خاطرنشان کرد: امروز برای من دو سر برد بود، چون هوادار را خانه خودم می‌دانم و احترام زیادی برای مجموعه هوادار قائل هستم. به دوست بسیار خوبم مسعود شجاعی تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه مربیگری با ایده‌های خوشگلی که دارد، کیفش را ببریم!

عنایتی در واکنش به این موضوع که شاید تیمش به دلیل دور شدن از منطقه خطر انگیزه زیادی نداشته باشد، گفت: اول مصاحبه‌ام گِله خودم را اعلام کردم. اینجا تجربه باید به کمک ما بیاید. ما بازیکنان ۱۷،۱۸ ساله داریم. البته آنقدر از این بازی خوشحالم که بازیکن رده نوجوانان و جوانان می‌آید و گل می‌زند. آرش هاشمی در ۱۵ دقیقه پایانی با فشار بازی خوب بازی می‌کند. باید برای شخصیت خودمان و روح پاک فوتبال بازی کنیم. ضمن اینکه هنوز شرایط‌مان صددرصد نیست و روی کاغذ گزینه سقوط هستیم. امیدوارم ۳۰ دقیقه اول بازی درسی برای ما باشد که شرایط این چنینی را تجربه نکنیم. با کمبود بازیکن دست و پنجه نرم می‌کنیم. با این حال، بازیکنان ما با کیفیت هستند و باید قدر خودشان را بدانند.

وی در رابطه با تعویض زودهنگام حامد پاکدل تصریح کرد: پاکدل یکی از بازیکنان تأثیرگذار ماست و حساب ویژه‌ای روی امثال او باز می‌کنیم اما برخی مواقع بازیکن روی فرم نیست. مربی کنار زمین نباید اجازه دهد بازیکن غرق شود. امروز روز خوب حامد پاکدل نبود ولی امتیازهای بسیار خوبی برای پیکان گرفته است.

سرمربی پیکان در واکنش به رفتن پاکدل به رختکن پس از تعویض گفت: او دوش گرفت و سپس روی نیمکت نشست. یادتان باشد بازیکنان من وسط نیمه یا تعویض در نیمه اول، باید سریع دوش بگیرند و برگردند. این با دستور من است و باید سرحال شوند چون ممکن است عصبی باشند و با رفتن زیر دوش ریلکس به نیمکت بازمی‌گردند!

سرمربی پیکان در پایان گفت: امروز کاوه علی اسماعیلی، مدیررسانه‌ای تیم حضور نداشت. او چند روزی است که کسالت دارد و برایش آرزوی سلامتی می‌کنم. جای کاوه خالی است، من به او وابسته شده‌ام و امیدوارم زودتر سلامتی‌اش را بدست بیاورد و دوباره کنار هم باشیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.