سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان روزهای خوشی را در اصفهان سپری نمی کند و آمار به مراتب ضعیف تری را از خود نسبت به فصل گذشته ثبت کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال سپاهان در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر کار خود را با پیروزهای متوالی شروع کرد و با توجه به خریدهایی که انجام داده بود اکثر هواداران این تیم معتقد بودند که پس از سال‌ها بالاخره طلسم قهرمان نشدن سپاهان در لیگ برتر شکسته می‌شود و با هدایت «ژوزه مورایس» می‌توانند در سکوی نخست فوتبال ایران بایستند.

اما این آرزو برای هواداران سپاهان با گذشت هفته‌ها رفته به رفته کم رنگ تر شد به نوعی که این تیم برای اولین بار در تاریخ خود ۵ بازی متوالی را با شکست پشت سر گذاشت تا یک رکورد منفی در کارنامه مربی پرتغالی ثبت شود.

سپاهان با اینکه نسبت به فصل بیست و دوم به مراتب تیم پُر مهره‌ای تری محسوب می‌شود اما از لحاظ آماری بسیار ضعیف بوده است. شاگردان مورایس فصل گذشته و تا پایان هفته ۲۲ توانسته بودند ۴۶ امتیاز به دست آورند در حالی که این تیم در فصل بیست و سوم و در پایان هفته ۲۲، ۳۹ امتیاز کسب کرد که نشان می‌دهد نسبت به سال گذشته ۷ امتیاز کمتر کسب کرده است.

همچنین این تیم فصل گذشته و تا پایان هفته بیست و ششم در صدر جدول قرار داشت در حالی که امسال این تیم با توجه به امتیازاتی که دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس کسب کرده‌اند شانس اندکی برای قهرمانی دارد و در بهترین حالت ممکن زردپوشان می‌توانند سهمیه ACL۲ برای سال آینده را کسب کنند که البته در این مسیر تیم‌های تراکتور، ملوان و گل گهر تهدید کننده‌های اصلی سپاهان هستند.

زردپوشان اصفهانی امروز و در دیدار معوقه از هفته هفدهم در دربی اصفهان رو در روی ذوب آهن قرار می‌گیرند و باید دید مورایس و شاگردانش همانند بازی رفت می‌توانند ربیعی و شاگردانش را شکست دهند یا خیر.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.