باشگاه وردربرمن در واکنش به رفتار اخیر هافبک اهل گینه خود، او را تا پایان فصل از همراهی این تیم محروم کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نبی کیتا هافبک گینه‌ای تیم وردربرمن که پیش از بازی یکشنبه شب این تیم با بایرلورکوزن در هفته بیست‌ونهم بوندس‌لیگا بعد از اینکه متوجه شد در ترکیب اصلی این تیم نخواهد بود، از سفر با وردربرمن به لورکوزن امتناع کرد و این تیم را در این بازی خارج از خانه همراهی نکرد، از سوی این باشگاه بوندس‌لیگایی نقره‌داغ شد.

باشگاه وردربرمن بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) به طور رسمی اعلام کرد نبی کیتا را تا پایان فصل محروم کرده و این هافبک ۲۹ ساله دیگر با این تیم تمرین نخواهد کرد یا در رختکن این تیم حق حضور نخواهد داشت. باشگاه همچنین این هافبک را به پرداخت جریمه نقدی قابل توجهی محکوم کرده است.

کلمنتس فریتس مدیر تیم فوتبال وردربرمن در این باره گفت: رفتار نبی کیتا برای باشگاه غیرقابل تحمل است. او با این اقدام تیم و کادرفنی را در شرایط پرتنش ورزشی زمینگیر کرد و خود را بالاتر از تیم قرار داد.

نبی کیتا که پس از جدایی‌اش از لیورپول، تابستان اخیر به عنوان بازیکن آزاد به وردربرمن پیوست، این فصل تنها در پنج بازی برای این تیم به میدان رفته است.

وردربرمن که یکشنبه شب با نتیجه ۵ بر صفر توسط بایرلورکوزن تحقیر شد، در حال حاضر با ۳۱ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا جای دارد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.