سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در آستانه بازی با آرسنال در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا وضعیت باواریایی‌ها را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای آرسنال خواهند بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: مانوئل نویر و لروی سانه فردا می‌توانند بازی کنند. به خاطر مصدومیت‌هایی که برای سرژ گنابری و کینگسلی کومان به وجود آمده، لروی سانه باید با عزم راسخ‌تری بازی کند.

سرمربی بایرن که شاگردانش در بازی رفت با آرسنال به تساوی ۲-۲ در لندن دست یافتند، اظهار داشت: ما به همان اشتیاق و نظم تاکتیکی که در بازی رفت از خود ارائه دادیم، نیاز داریم. ما واقعاً می‌خواهیم برنده این بازی باشیم. امیدواریم جوی مشابه جو بازی رفت داشته باشیم. به خصوص با توجه به مصدومانی که داریم، بسیار مهم است که همه هواداران برای حمایت ما و فشار به آرسنال به ورزشگاه بیایند. ما به تلاش بیشتری نیاز داریم تا بتوانیم مقابل آرسنال پیروز شویم.

وی با اشاره به تجربه بیشتر بایرن مونیخ نسبت به آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا خاطرنشان کرد: با نگاه به تجربه بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان، ما برتری اندکی نسبت به آرسنال داریم اما برای تبدیل آن به یک مزیت حیاتی، به یک عملکرد عالی در بازی فردا نیاز داریم. رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی امری عادی نیست. ما یک بازی داریم تا قدم بزرگ بعدی را در این رقابت فوق‌العاده برداریم. ما آماده‌ایم که همه توان‌مان را به کار بگیریم. اگر تجربه‌مان در لیگ قهرمانان به ما پنج درصد قوای بیشتری بدهد، خوشحال خواهیم شد. این رقابت بسیار داغ است.

توخل تصریح کرد: ما در دیدار رفت بازی بادقتی از خود ارائه دادیم. در سوی دیگر آرسنال سبک بازی جذابی را ارائه می‌دهد و آنها در بالاترین سطح بازی می‌کنند. ما باید در تمامی جنبه‌ها خوب بازی کنیم و امیدوارم امتیاز میزبانی‌مان فاکتوری تأثیرگذار باشد. شانس دو تیم برای صعود به دور بعد ۵۰-۵۰ است اما ما می‌خواهیم پس از مدت‌ها به مرحله نیمه‌نهایی برسیم.

تیم‌های بایرن مونیخ و آرسنال از ساعت ۲۲:۳۰ فردا (چهارشنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه آلیانتس آره‌نای شهر مونیخ به مصاف هم می‌روند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.