از نگاه پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تیم تحت هدایت اسمار لوس ویرا شانس اول دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر است.

محمود خوردبین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی پرسپولیس برابر ملوان و برخی انتقادها که از عملکرد فنی پرسپولیس در این بازی صورت گرفت، اظهار داشت: بچه‌ها در این بازی تلاش خودشان را انجام دادند و مهم این بود که پرسپولیس سه امتیاز را بگیرد. نباید فراموش کرد که ملوان جزو تیم‌های پرقدرت و باکیفیت لیگ امسال است و مهدی تارتار تیم بسیار خوبی را تشکیل داده است. این یکی از بازی‌های سختی پرسپولیس بود که خوشبختانه با گرفتن سه امتیاز همراه شد. گاهی اوقات ممکن است یک تیم با چالش مواجه شود و جریان بازی طبق خواسته‌اش جلو نرود، ولی مهم این بود که پرسپولیس سه امتیاز را کسب کرد.

وی با اشاره به عملکرد مثبت اوسمار در پرسپولیس تصریح کرد: اگر قرار بود در آن مقطع یک مربی جدید بیاید قطعاً نیاز به زمان داشت و ممکن بود پرسپولیس آسیب ببیند. به نظر من انتخاب اوسمار بهترین تصمیم بود، چون او روی تیم شناخت داشت و شما می‌بینید که پرسپولیس بعد از انتخاب این مربی نتایج خوبی گرفته و فوتبالی تهاجمی را به نمایش می‌گذارد. بازیکنان هم ارتباط خوبی با این مربی دارند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد رقابت فشرده این تیم با استقلال برای کسب عنوان قهرمانی نیز خاطر نشان کرد: پرسپولیس فصل قبل هم با چنین وضعیتی مواجه بود و در حالی که خیلی‌ها تصور نمی‌کردند این تیم قهرمان شود توانست کار بزرگی را انجام دهد. پرسپولیس تیم روزهای سخت است و من معتقدم که امسال هم شانس اول قهرمانی محسوب می‌شود.

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس راجع به مصاحبه برخی از بازیکنان و مربیان استقلال علیه سرخپوشان گفت: این مسائل برای اولین بار نیست که اتفاق می‌افتد. البته بازیکنان پرسپولیس توجهی به این مسائل نمی‌کنند و کارشان را در زمین انجام می‌دهند. آنها می‌دانند که باید در زمین مسابقه حرف‌شان را بزنند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.