ستاره تیم فوتبال چلسی درباره بحث‌برانگیز‌ترین حاشیه بازی آبی‌های لندن برابر ارتون توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی ۶ بر صفر شب گذشته (دوشنبه) تیم فوتبال چلسی در خانه اورتون در آخرین بازی از هفته سی‌و‌سوم لیگ برتر انگلیس تحت الشعاع اتفاقی قرار گرفت که در دقیقه ۶۴ از روی نقطه پنالتی توسط کول پالمر به ثمر رسید.

در حالی که بازی با نتیجه ۵ بر صفر به سود چلسی در جریان بود، این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد که میان سه بازیکن برای زدن این ضربه کشمکشی جدی درگرفت. یکی از این بازیکنان پالمری بود که پس از هت‌تریک به دنبال ثبت پوکر بود. دو نفر دیگر هم نونی مادوئکه و نیکلاس جکسون زننده گل چهارم بازی بودند. در نهایت این غائله با مداخله کاپیتان کانر گالاگر ختم شد و او توپ را به پالمر داد تا چهارمین گلش را به ثمر برساند. با این حال این ماجرا بازتابی گسترده در رسانه‌ها و واکنشی تند از سوی سرمربی تیم مائوریسیو پوچتینو به همراه داشت.

پالمر هم به نادرست بودن کشمکش صورت گرفته اذعان داشت اما مدعی شد که قضیه آنقدرها که به نظر می‌رسید جدی نبوده و او و هم‌تیمی‌‌هایش در پایان بازی با دیده طنز به این اتفاق نگاه کرده‌اند.

بازیکن ۲۱ ساله که اکنون در جدول برترین گلزنان لیگ برتر انگلیس با ارلینگ هالند، مهاجم نروژی منچسترسیتی در عدد ۲۰ برابر است، گفت: با توجه به اینکه ما ۴ بر صفر پیش بودیم، تمایل دیگر بازیکنان برای زدن پنالتی قابل درک بود. با این حال من پنالتی‌زن اول تیم هستم و می‌خواستم خودم آن را بزنم و زدم. فکر می‌کنم که هر بازیکنی دوست داشته باشد چنین مسئولیتی را برعهده بگیرد. شاید کمی زیاده‌روی کردیم (در مورد کشمکش برای تصاحب توپ و زدن پنالتی) و بیش از اندازه بحث و جدل داشتیم اما در نهایت هدف همه ما کمک به تیم برای کسب پیروزی بود. اتفاق چندان جادی نبود. پس از بازی در رختکن، به اتفاقی که رخ داد می‌خندیدیم اما بعد از آن سرمربی به ما تذکر داد.

پنالتی که پالمر آن را به چهارمین گل خود و پنجمین گل چلسی تبدیل کرد، نهمین باری بود که او در این فصل از روی نقطه پنالتی گل می‌زد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.