معاون ورزشی باشگاه سایپا درباره اتفاقات حاشیه‌ای دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل صدرنشین لیگ یک توضیح داد.

بهنام ابوالقاسم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره درگیری‌های بعد از دیدار تیم‌های فوتبال سایپا و خیبر خرم‌آباد اظهار داشت: بانوان هوادار پشت نیمکت ما نشسته بودند که مربیان ما گفتند آنها به چند سکو دورتر منتقل شوند. همین مسئله سبب شد وقفه‌ای در مسابقه ایجاد شود. خودم جلو رفتم و دیدم که مأموران نیروی انتظامی چقدر مسئله را به‌خوبی مدیریت کردند.

وی در مورد محرومیت موقت مجتبی سرآسیایی و مجید قشقایی، سرمربی و بازیکن سایپا و درگیری عوامل سایپا با مأموران نیروی انتظامی تصریح کرد: برخی از اعضای تیم خیبر با مأموران یگان ویژه صحبت می‌کردند. اگر درگیری ایجاد شد، از طرف اعضای تیم ما نبود و اتفاق خاصی هم نیفتاد. دلیل محرومیت قشقایی را نمی‌دانم، اما او و سرآسیایی به کمیته انضباطی احضار شده‌اند. کمی شلوغی به وجود آمد، اما به تیم سایپا بی‌احترامی نشد.

معاون ورزشی باشگاه سایپا درباره درگیری ایجادشده در راهروی ورزشگاه انقلاب کرج که به شکسته شدن شیشه یکی از درهای رختکن منجر شد، به تسنیم گفت: وقتی جمعیت به بیرون هدایت شدند، یکی از اطرافیان مالک باشگاه خیبر داشت با سرمربی ما درگیر می‌شد که او را به بیرون هدایت کردند. البته خودم صحنه را ندیدم، اما مأموران یگان ویژه گفتند او چنین کاری را انجام داد. مأموران یگان ویژه شهادت دادند که سرآسیایی مقصر نبود.

ابوالقاسم‌پور در مورد سرنوشت همکاری سرآسیایی با سایپا برای فصل آینده و اینکه خودروسازان هنوز به صعود به لیگ برتر امیدوارند یا خیر، تصریح کرد: صحبت درباره صعود دشوار است، اما تلاش می‌کنیم خودمان را در رده‌های بالایی جدول حفظ کنیم. هفت بازی تا پایان فصل باقی مانده است و خدا را شکر توانستیم خیبر را شکست بدهیم. نتایج قبلی کمی ضعیف بود، اما باشگاه را با مدیریت جدید همراهی می‌کنیم و در پایان فصل، درباره فصل آینده تصمیم خواهیم گرفت.

سایپا با وجود برتری مقابل خیبر خرم‌آباد در هفته بیست‌وهفتم لیگ دسته اول فوتبال، ۲۰ امتیاز با صدر جدول و ۱۵ امتیاز با رتبه دوم جدول فاصله دارد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.