دیدارهای سی‌‌و‌سومین هفته از لیگ برتر فوتبال انگلیس با برتری پرگل شاگردان مائوریسیو پوچتینو در ورزشگاه استمفوردبریج به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از هفته سی‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال انگلیس، شب گذشته (دوشنبه) از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه استمفوردبریج تیم‌های فوتبال اورتون و چلسی برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با برتری ۶ بر صفر تیم میزبان همراه بود.

ستاره بی‌چون و چرای این میدان کول پالمر هافبک هجومی تیم چلسی بود که یک تنه چهار گل به ثمر رساند و سه مورد آنها تا قبل از رسیدن بازی به نیم ساعت نخست بود. پالمر گل نخست خود را در دقیقه ۱۳، دومی را در دقیقه ۱۸ و سومی را در دقیقه ۲۹ به ثمر رساند. چهارمین گل آبی‌های لندن نیز در همان نیمه نخست و البته این بار در دقیقه ۴۴ توسط نیکلاس جکسون رقم خورد. جشنواره گل منجر به سیزدهمین برد فصل چلسی در لیگ جزیره با پوکر پالمر و گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۴ ادامه پیدا کرد و حسن ختام آن هم گلی بود که آلفی گیلکریست، بازیکن تعویضی تیم میزبان تنها دو دقیقه پس از ورودش به میدان، در نودمین دقیقه مسابقه به ثمر رساند.

این برتری پرگل، چلسی را ۴۷ امتیازی کرد تا جایگاهش را در رده نهم جدول رده‌بندی تثبیت کند. با توجه به اینکه چلسی ۳۱ بازی انجام داده است، هنوز این شانس را دارد که در بازی‌های باقیمانده خود حتی یکی از سهمیه‌های رقابت‌های اروپایی فصل آینده را کسب کند. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس، وستهام با تنها یک امتیاز بیشتر از چلسی از ۳۳ بازی در رده هشتم است و تیم‌های منچستریونایتد و نیوکاسل هر دو با ۵۰ امتیاز از ۳۲ بازی به ترتیب ششم و هفتم هستند. این در حالی است که در بالای جدول منچسترسیتی با ۷۳ امتیاز صدرنشین است و پس از آن آرسنال و لیورپول هر دو با ۷۱ امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند. استون‌ویلا با ۶۳ و تاتنهام با ۶۰ امتیاز نیز رده‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌‌اند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.